Alişan’ın Kardeşinin Cenazesine Gitmeyen Demet Akalın’ın Başına Gelmeyen Kalmadı: Canlı Yayında Şoke Eden İtiraflar!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Alişan’ın Kardeşinin Cenazesine Gitmeyen Demet Akalın’ın Başına Gelmeyen Kalmadı: Canlı Yayında Şoke Eden İtiraflar!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, son günlerde Instagram’ı da birbirine katan bir hastalıkla baş etmeye çalışıyor. Son olarak, canlı yayın açıp takipçileriyle konuşan ünlü şarkıcı, kankası Alişan’la ilgili bir pot kırdı!

Demet Akalın

Demet Akalın, pandemi döneminde sahneye çıkamamaktan en çok şikayet eden şarkıcılardan biriydi. “Geçinemiyorum” açıklamaları, kızına özel sınıf kurma isteği, sahneye çıkamamak, boğazdaki restoranının da açılamaması vs. derken sinirleri bir hayli gerildi. “Allah garibana veriyor” diyerek sponsorlar aracılığıyla çıktığı tatiller de ona daha büyük bir stres getirdi, Covid-19’a yakalandı! Neyse ki, nihayet aşının gelmesi ve yavaş yavaş normalleşmeye geçiş onu da sakinleştirdi. Çok özlediği sahnelere dönen ve yeni şarkısı “Bi Daha Bi Daha” ile heyecan yaratan ünlü şarkıcı, yeni sezonda “Gelinim Mutfakta”yı sunmak için anlaştı ve kendini garantiye aldı. Ama dertler peşini bırakmadı!

Instagram’ı Birbirine Kattı

Demet Akalın, birkaç gün önce onu uykusundan eden bir kaşıntıyla ayaklandı. Sevgilisi Okan Kurt başta olmak üzere ev halkına çok sinirlenen ve bütün öfkesini Instagram’da kusan ünlü şarkıcı, takipçilerini çok güldürdü. “Nazar değmesi” ve “alerji” seçenekleri arasında gidip gelen Demet Akalın, hem tıptan hem de “alternatif” tıptan destek aldı!

Ama sonraki gün Demet Akalın’ın öfkesini söndüren bir olay yaşandı. Alişan’ın haftalardır yoğun bakımda tedavi gören kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Demet Akalın ortisi Alişan için elinden geleni yapsa da, anlaşmasını iptal edemediği için o akşam konsere çıktı ve tartışmaların fitili ateşlendi. Alişan’ın yanına hiç gitmediğini söyleyenler de oldu!

Demet Akalın ne yaptı, bilinmez. Ancak şu an önceliği Alişan değil, alerjisi!

İki Kez Kurşun Döktürmüş

Demet Akalın story

Ünlü şarkıcı, derdine bir türlü çare bulamayınca aktarlardan bitkisel çaylar toplamaya başladı. O da kesmeyince iki kez kurşun döktürdü. Malum, nazardan kaynaklandığını da düşünüyor! Son olarak, Instagram’da canlı yayın açıp takipçilerine danıştı ve neler yapabileceğini sordu. Ama o arada küçük bir pot kırdı!

“Biraz üzgün bir hafta”

Demet Akalın, hastalığı için bütün doktorların “sinirsel” dediğini ama kendisinin buna anlam veremediğini söyledi. “Tamam biraz üzgün bir hafta geçirdik ama sinirlerimi bozacak bir şey olmadı” demesi Alişan’ı üzecek gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz