Şeyma Subaşı ve Demet Akalın Hakkında Şoke Eden İddialar Vardı: Hesabı Hacklenen Pelin Kaya’dan İlk Açıklama Geldi!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Şeyma Subaşı ve Demet Akalın Hakkında Şoke Eden İddialar Vardı: Hesabı Hacklenen Pelin Kaya’dan İlk Açıklama Geldi!

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Pelin Kaya’nın “modavesosyete” hesabını bilmeyen yoktur. Pek çok ünlü isim hakkında eleştirilerini ve haberlerini Instagram’dan yayınlayan Pelin Kaya’nın Instagram hesabı dün akşam hacklendi! Pelin Kaya’nın hesabını kimin ya da kimleri hacklediği henüz bilinmiyor olsa da; bugün hesap geri alındı. Instagram’dan hesabını kurtardığını açıklayan Pelin Kaya hakkında ortaya atılan iddialar ise yenilir yutulur gibi değil!

Sosyal medyada ünlülerin hacklenmesi ve gizli bilgilerin açığa çıkartılması oldukça yaygınlaşmaya başladı. Son olarak Alişan’ın eşi Buse Varol hesabını kaptırmış ve zor bela geri almayı başarmıştı ancak Buse Varol’un çalınan hesabı, güzel oyuncuya yapılan kişisel bir saldırı değildi. Pelin Kaya’nın ele geçirilen hesabı ise dolandırıcılık ya da para kazanmak için değil, Pelin Kaya’dan nefret edildiği için yapılmış!

Domuza Benzettiler!

blank

Dün akşam saatlerinde “modavesosyete” hesabından paylaşılan gönderiler kafaları karıştırdı! İlk olarak bir domuz görselini paylaşan hackerlar Pelin Kaya’yı domuza benzetti. Ardından da, Demet Akalın, Fahriye Evcen ve Şeyma Subaşı başta olmak üzere pek çok ünlü simanın fotoğraflarını paylaşarak altına şu açıklamayı yazdılar; “Çok talep olmasına rağmen Dm’leri ifşalamıyoruz. Ancak ünlü, sosyetik isimler, şarkıcılar, ünlü influecer’lar var, modacılar var. Onlar ile ilgili para karşılığında kötü haber planları yapıldığı ve uygulandığı da herkesin bildiği gibi aşikâr. Yayınlasak sokağa çıkamaz namı diğer domuzcuk. Amacımız bu kadına güvenmeyin, iş yapmayın. Kötü ve art niyetli bir kadın. Markaların event ve tanıtımlarını alabilmek için PR şirketlerini kötülemelerden, en yakın iş arkadaşlarının arkasından iş çevirmelere kadar hepsi kanıtlı elimizde. Gerekli kişilere bunları ileteceğiz. Herkesin işini elinden almak için sabote etmeler tuzaklar kurmalar. Kurumsal firma yetkililerine event ve tanıtım almak için rüşvet vermeler. Hepsinden yakında haberdar olacaksınız. Aslında herkesin bildiği ucuzluklar ama kanıtlı olması her zaman etkili olur.”

Hesabını Geri Aldı!

Bu açıklamanın ardından herkes çayını çekirdeğini alıp kaos beklemeye başladı ancak bugün Pelin Kaya Instagram hesabını geri aldığını açıkladı; “Dün yaşamış olduğum çirkin saldırı ile ilgili tüm detaylar yargıya intikal etmiş durumda. Kişi ve kişiler hakkında devam eden bir yarğı süreči olduğu için şimdilik sadece bu kadar açıklama yapabilíyorum. Doğru zamanda her şeyi açık açık anlatacağım. Ama önemli bir unsur var ki; kişi kendinden bilir işi cümlesi ne kadar doğruymuş dün bunu bir kez daha deneyimlemiş oldum. Hackleyen kişi hayalini kurduğu ve çoğu kez de uygulamayı başardığı çalışma tarzını tamamen benim üstüme kurgulamış. Tam bir ruh hastalığı. Ayrıca para karşılığı ünlülerin haberini yaptığim iddia edilmiş. Sosyal medya dünyasında 13. senenin içindeyim. Ve bu süre zarfında bir ünlü hakkında olumlu ya da olumsuz haber paylaşmak/yazmak için ne herhangi birinin ne de bir kurumun tek kuruşu bile cebime girmemiştir. 8 senedir Sabah Gazetesi Günaydın Eki’nde cumartesi ve pazar günleri yazdığım köşemde de aynı şekilde paralı haber yapmadım yapmam da. Allah kimseyi kalbi hasetlikten çürümüş mutsuz bir düşmanla sınamasın. Düşmanin bile zeki ve kaliteli olanını nasip etsin”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz