Bir Nesli Büyüten Hepsi Grubundan İlk Kayıp Verildi: Grubun Esmer Güzeli Cemre Kemer Evlendi!

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Bir Nesli Büyüten Hepsi Grubundan İlk Kayıp Verildi: Grubun Esmer Güzeli Cemre Kemer Evlendi!

90’ların sonunda doğmuş olan özellikle genç kadınlar beni çok iyi anlayacaktır, bir dönemin efsane grubu “Hepsi” vardı! 2000 ve 2010’ların başında yıldızlarının en parlak olduğu dönemde, Türkiye’de rüzgar estiriyorlardı. Hatta “Hepsi 1” isimli bir dizide, herkes kendi karakterini canlandırıyordu. Türkiye’de bu şekilde dizisi çekilen başka bir grup yok! O derece popüler ve sevilen bir gruptu kendileri.

Grup Hepsi

Sonraki yıllarda, Hepsi grubundan Gülçin Ergül’ün ayrılmasıyla bir süre daha gruplarına devam etseler de, eski popülerliklerini yitirdiler ve grup tamamen dağıldı.

Uzun süre Gülçin Ergül ile küs kalan Cemre Kemer, Yasemin Yürük ve Eren Bakıcı; geçtiğimiz aylarda Gülçin Ergül’le de barıştıklarını Instagram hesaplarından duyurmuştu. Hepsi grubu dağılmasına rağmen, yıllardır yakın arkadaş olan kızlar hiçbir zaman birbirlerinden kopmadılar! Hatta aralarından biri bugün evlendi bile, o isim Cemre Kemer!

Grup Hepsi’nin Cemre’si Evlendi!

Hepsi grubunun esmer güzeli 35 yaşındaki Cemre Kemer, bugün Instagram hesabından sevgilisi Emir Medina ile evlendiğini duyurdu!

23 Aralık’ta evlenen Cemre Kemer ve Emir Medina çifti, nikaha dair birçok özel ayrıntıyı takipçileriyle Instagram storylerinden paylaştı. Cemre Kemer’i ilk tebrik eden isimlerden biri de, eski grup arkadaşı Gülçin Ergül oldu!

Önce ufak detayları gördük nikaha dair; davetiye, çikolata, saç aksesuarları, gelin ayakkabısı ve çiçekler gibi…

Cemre Kemer Ayakkabı
Cemre Kemer Çiçek
Cemre Kemer çikolata
Cemre Kemer
Cemre Kemer saç aksesuarı
Cemre Kemer saç aksesuarı

Ardından güzel gelinimiz Cemre Kemer ve gelinliğini gördük, peri kızı gibi olmuş! Çocukluğu geçirdiğim gruptan birini gelinlikle görmek beni çok duygulandırdı. Hayır ya ağlamıyorum…

Cemre Kemer
Cemre Kemer ve ailesi

Tabii aile fotoğrafları olmazsa olmaz, bu arada Hepsi grubunun menajerliğini Cemre Kemer’in annesi yapıyordu. Bunu da eklemiş olayım.

Cemre Kemer ve ailesi

Cemre Kemer’in en yakın dostları tabii ki Hepsi grubundan Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük! Şehirdışında oldukları için online olarak katılmışlar nikaha da.

Cemre Kemer ve ailesi

Cemer Kemer ve Emir Medina çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

Cemre Kemer ve Emir Medina
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz