Pelin Akil Aldığı Ödülle Eşi Anıl Altan’a Övgü Dolu Sözler Yağdırdı! “Baba olmak için doğmuş…”

Seda Ergin

ATV

24 Aralık 2020

Pelin Akil Aldığı Ödülle Eşi Anıl Altan’a Övgü Dolu Sözler Yağdırdı! “Baba olmak için doğmuş…”

Başarılı oyuncu Pelin Akil geçtiğimiz günlerde En İyi Celebrity Influencer Ödülü’nün sahibi oldu. Oyuncu eşi Anıl Altan ile birlikte ikiz bebek büyüten Pelin bu ödülle ilgili konuştu. Sözlerinde eşi Anıl’ın desteğinden bahsetti.

Pelin Akil Altan ve Anıl Altan çiftine imrenmeyen var mı? 4 yıl önce dünya evine giren çift mutlu evliliklerini hem gezerek hem eğlenerek sürdürüyordu. Evliliklerinin 2. yılında ikiz bebeklerin geleceğini öğrendiler. Şimdilerde ise Alin ve Lina ismini verdikleri ikiz bebekler 2 yaşında.

Pelin ve Anıl çiftini Instagram’dan takip ediyorsanız hayatlarının tamamına şahit olabilirsiniz. Çünkü çift sosyal medyayı aktif kullanarak takipçileriyle hayatlarını paylaşmaya bayılıyor. Hele ki aşık çiftin tatlı ikizlerinin öyle videoları var ki hem güldürüyor hem de özendiriyor!

Geçtiğimiz günlerde Alin ve Lina bebekler anne ve babasıyla saklambaç oynamıştı. Ortaya da eğlenceli görüntüler çıkmıştı. Pelin ve Anıl çifti de bu mutlu anı hayranlarıyla paylaşmıştı. Buyurun haberin detayları:

Yardımsever Pelin Güzel İşler Başardı!

Son dönemlerde SMA hastalığına sahip bebeklerin farkındalığı artıyor. Sanat camiasında da bu noktaya değiniliyor. Ünlüler ellerinden geldiğince takipçilerini harekete geçirerek tedavi parasını toplamaya çalışıyor. Pelin Akil de bu yardımsever hareketi aylardır yürütmeye çalışanlardan.

Öykü bebek için açtığı canlı yayında bir gecede binlerce para topladı. Ona sanatçı dostları da destek oldu. Geçtiğimiz günlerde de yine ikiz bebek annesi olan Tuba Büyüküstün, Pelin Akil’e destek oldu. Yine bir canlı yayında SMA’lı bebekler için para topladılar. Bu davranışlarıyla da hayranlarının bir kez daha gönlünü fethettiler.

En İyi Celebrity Influencer Ödülü

Başarılı oyuncu Pelin Akil, ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son sezonuna Bahar karakteriyle dahil oldu. Her oynadığı karakterle çok sevildiği gibi bu karakterle de çok sevildi. Öyle ki dizi her hafta reyting sıralamasında ilk 5’te yer alıyor.

Pelin Akil ise hem set hem yardım kampanyaları hem de ikiz bebeklerin bakımı derken oldukça yoğun bir dönem geçiriyor. Bu yoğunluğun içinde hak ettiği güzel ödülleri de almayı ihmal etmiyor.

Bir Insfluencer ödülü verilecekse bunu en çok Pelin Akil hak ederdi zaten. Öyle ki hem sosyal medyada olan aktifliği hem de takipçileriyle olan iletişimi ile tam bir Influencer imajı çiziyor. Hal böyle olunca En İyi Celebrity Influencer Ödülü de yerini buluyor ve Pelin Akil’e gidiyor. Tebrikler tebrikler!

Baba Olmak İçin Doğmuş

Melek yüzlü oyuncumuz Pelin Akil bu başarısını eşi Anıl Altan’a atfediyor. Ödülü altıktan sonraki konuşmalarında Anıl Bey’e övgü dolu sözler yağdırıyor. Pelin Akil, “Anıl olmasa ne yapardım bilmiyorum. Gerçekten sanki baba olmak için doğmuş kendisi. Şu an sete gidebiliyorsam, ödül alabiliyorsam onun sayesinde.” sözleriyle aldığı ödülü eşine armağan ediyor adeta.

Biz de sosyal medyadan gördüğümüz kadarıyla söyleyebiliriz ki Pelin de Anıl da tatlı bebekleri Alin ve Lina’ya çok iyi ebeveynlik yapıyorlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz