Dün Murat Dalkılıç ve Melis Sezen’den Aşk İddialarına Yalanlama Geldi Ama “Like” Onları Ele Verdi!

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Dün Murat Dalkılıç ve Melis Sezen’den Aşk İddialarına Yalanlama Geldi Ama “Like” Onları Ele Verdi!

Murat Dalkılıç’ın çalkantılı aşk hayatı herkesin dilinde! Bir türlü aşk ve ilişki konusunda dikiş tutturamayan Murat Dalkılıç, son olarak “Sadakatsiz” dizisiyle yıldızı parlayan Melis Sezen’le anılıyordu. Bunun da en önemli sebebi; geçtiğimiz aylarda 3 yıllık ilişkerini sonlandırdıkları Hande Erçel’i Melis Sezen’i takip ettiği gün, takipten çıkartmasıydı!

Yeni nesil gönüllü paparazi olan sosyal medya kullanıcıları ve ünlü magazin sayfaları bu olayı fark etmez mi? Tabii ki fark ediyor ve sosyal medyanın ağında Melis Sezen ve Murat Dalkılıç ikilisi lovelanmaya başlıyor bile. Ancak bu sefer çiftimizten yalanlama erken geldi.

İlk Açıklama Melis Sezen’den

Sadakatsiz dizisiyle ismini duyuran ve yıldızı parlayan Melis Sezen, geçtiğimiz günlerde dünyada en çok kullanılan film/dizi ve oyuncu veritabanı sitesi olan IMDb’de “starmetre” listesinde yükselişe girerek; dünya listesinde 78. olmuş ve Türkiye’nin zirvesine oturmuştu! IMDb’nin Starmetre listesinin ilk 100’ünde Melis Sezen’den başka Türk oyuncu yok.

Melis Sezen Story

Adı Murat Dalkılıç ile aşk iddilarına karışan Melis Sezen, bu dedikodular artmadan önlem almak istemiş olacak ki; iddialarla aynı gün hemen Instagram hesabından bir story paylaşarak birlikte olmadıklarını iddia etti:

Ardından İkinci Açıklama Murat Dalkılıç’tan!

blank

Murat Dalkılıç, Melis Sezen’in açıklamasından sonra kendisi de bir açıklama yapma ihtiyacı duymuş olacak ki; o da hemen Instagram hesabından bir story yayınlayarak “Benim de yok, sevgiler” yazısını takipçileriyle paylaştı. Ancak bu yazı sanki, ne bileyim Melis Sezen’e karşılık olsun diye yapılmış gibi geldi bana. Sanki Murat Dalkılıç, Melis Sezen’e bu açıklamayı yaptığı için kırılmış ya da alınmış gibi geldi bana.

Yalanladılar Ama Fotoğrafa “Like” Geldi!

Melis Sezen Instagram

Dün bütün bu yaşanan olayların ardından, bugün Murat Dalkılıç’tan Melis Sezen’in fotoğrafına “like” geldi! Acaba bu Murat Dalkılıç’ın “Benim hala umudum var” deme şekli olabilir mi? Ya da yakında aynı Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı çiftinde olduğu gibi fotoğraflar ve ilanı aşk görür müyüz? Bence görürüz, ben Murat Dalkılıç ve Melis Sezen’i çoktan loveladım bile! Fotoğrafları görmemiz yakındır, şuraya da yazıyorum!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz