Demet Akalın Yorumlarda Ateş Püskürmeye Doymuyor! Bu Kez de Yılbaşı Ağacı Süsleme Geleneğine Dem Vurdu

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Demet Akalın Yorumlarda Ateş Püskürmeye Doymuyor! Bu Kez de Yılbaşı Ağacı Süsleme Geleneğine Dem Vurdu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sosyal medyadaki popülerliğini bilirsiniz. Yaptığı paylaşımlarla kalmayıp takipçilerinin yorumlarına verdiği cevaplarla her zaman gündem yaratıyor. Gündem yaratmakla kalsa iyi! Bir de dalga konusu oluyor. Bugün de yılbaşı ağacı süsleme geleneği ile ilgili yaptığı paylaşıma bir takipçisinden olumsuz yorum geldi. Ünlü şarkıcı adeta ateş püskürdü ve cevabı yapıştırdı!

Demet Akalın işte! Sosyal medyada yargı dağıtmaya bayılıyor. Özellikle de sanatçı dostlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarıyla oldukça adını andırıyor. Geçenlerde Sıla’nın yerine kendini koydu ve ortaya böyle bir haber çıktı:

Demet Akalın ve Alişan ikilisinin Star TV’de bir sabah programı sunduğunu biliyorsunuz. Program yaz aylarında başlamıştı. O dönemlerde Hakan Altun’u konuk olması için davet etmişlerdi. Hakan Altun ise “Müziği bıraktım!” iddiasıyla programa gelmemişti. Ardından başka bir programda görününce Demet Akalın da onu affetmedi. Bu olayın detayları ise aşağıda:

Aradan çok geçmedi. Demet Akalın bu kez de Gülşen ve Sıla’ya mesaj verdi. Demet Hanım’ın açıklamaları bitmez!

Demet akalın Yine Bir Takipçisiyle Yorumlarda Görüldü!

Demet Akalın 2 gün önce Instagram hesabından bir post paylaşmıştı. Malum yeni yılın yaklaşmasıyla her yerde yıl başı ağacı süsleyenleri ve onlara yargı dağıtanları çok görüyoruz. Demet Hanım da postun altına “HER SENE AĞAÇ SÜSLEMEKTEN LİNÇ YİYORDUK GAVUR İŞİ O DİYE!!!! MEĞERSEM İLK TÜRKLERİN ADETİYMİŞ?SÜSLEYİN GÖNLÜNÜZCE İYİ YILLAR???” notunu düşerek bu yargılara adeta cevap vermişti.

Paylaştığı bu post Mimoza Piedra diye bir sayfanın paylaşımıydı. Paylaşımın altında 21 Aralık’la ve yıl başı ağacı süslemenin aslında Türklerin adeti olduğuya ilgili bir not vardı. Demet Akalın bunu takipçilerine göstermek isterdi belli ki! Repost yaptı.

Ardından yorumlar coştu. Bir takipçisi “Yanlış bilgi lütfen böyle yazıp insanların algısını değiştirmeyin.” deyince Demet Akalın da altta kalmadı. Önce bol bol kahkaha emojisi koydu. Ardından “Abla senin gibiler için yazıyorum zaten.” söyleriyle başladı yine açıklama yapmaya.

Sözlerinin devamında yer alan, “Nerden biliyorsun yanlış bilgi diyorsun??? Üstelik bu yazıyı görmeden önce de süslüyordum!!!!!! Her sene çocukluğumdan beri!!!!! İnsanlara umut aşıla bırak yanlış doğru al hediyeni kırmızı donunu koy ağacın altına ilerle ✨✨✨✨??‍♀️??‍♀️” cümleleri Demet Akalın’ın ateş püskürdüğünü belli etti.

Yorumlar yağmaya devam etti. Demet Akalın da “İnsanların böyle beynini yıkıyorlar.” yorumuna “Beynim yana yana işte o kadar yanıl bir insan oldum ki.” sözleriyle kahkaha emojisiyle yanıt verdi. İlahi Demet Hanım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz