Bir Türlü Kabullenemedi! Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan’ın Çıldırdığı Anlar: “Verdiğim Sözü Tutmazsam…”

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Bir Türlü Kabullenemedi! Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan’ın Çıldırdığı Anlar: “Verdiğim Sözü Tutmazsam…”

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan, gördüğü sorunlarla ilgili sık sık sosyal medyada sesini yükselten bir isim. Sosyal medyayı ayağa kaldıran provokasyon hakkında da söyleyecek sözleri vardı tabii ki!

Tekrar Yıldız Oldu

Başarılı oyuncu Celil Nalçakan, bu mesleği yapabilmek için yıllarca çabalayan bir isim. Çok alakasız bölümlerde üniversite eğitimi gördükten sonra yolu TÜRVAK’a düşen ünlü isim, sınavı kazandı ve İstanbul’a gelerek oyunculuk eğitimi almaya başladı. “Sıla” ve “Hanımın Çiftliği” gibi çok izlenen dizilerle sektöre adım atsa da izleyicinin aşina olduğu bir isme dönüşmesi uzun zaman aldı. Asıl patlamasını ise fenomen dizi “Poyraz Karayel”deki Zülfikar karakteri sayesinde yaptı. O artık bir başrol oyuncusuydu! Sonrasında, resmen ilk bölümü yayınlanırken iptal kararı alınan “Hayati ve Diğerleri” gibi başarısızlıklar yaşasa da, geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden “Kardeşlerim” sayesinde tekrar zirveye çıktı.

Sosyal Medyada Çok Aktif

Celil Nalçakan, oyunculuğuyla olduğu kadar muhalif tavrıyla da bilinen bir isim. Hem de şimdilerde iktidar yanlısı olduğu bilinen ATV kanalında başrol oynamasına rağmen bu tavrından vazgeçmedi. Nerede bir toplumsal sorun varsa Celil Nalçakan orada, tıpkı “Poyraz Karayel”de oynadığı Zülfikar gibi! Son günlerde Türkiye’nin güneyini esir alan ve bir türlü önlenemeyen orman yangınları için de söyleyecek sözleri vardı tabii ki. Sürekli yardım kampanyalarını duyuran ve bilgi veren paylaşımlar yapan ünlü oyuncu, Anıtkabir’in civarında çıkan yangınla ilgili de çok sert sözler söyleyerek hayranlarını şaşırttı.

“Verdiğim Sözü Tutmazsam…”

Celil Nalçakan

Dün yangın çıkan yerlerden biri de Ankara’daki Medipol Üniversitesi inşaatıydı. Kısa süre içinde kontrol altına alınan yangınla ilgili en çok korkutan görüntü ise Anıtkabir’in arkasında tüten siyah dumanlar oldu. İnsanlar Mustafa Kemal Atatürk’ün ve İsmet İnönü’nün mezarının bulunduğu Anıtkabir’in yanması ihtimalini bile düşünmek istemedi. Ama bundan zevk alanlar da vardı!

Var bir hayalimiz!” diyerek Anıtkabir’in yanmasını dileyen sosyal medya kullanıcısı ağır eleştirilere maruz kaldı. Bu paylaşımı görüp çıldıran isimlerden biri de Celil Nalçakan’dı. “Sana, sende olmayan bir şey üzerine yemin ediyorum. Seni bulmazsam şerefsizim! Sonucuna razıyım, sonrasında olacakları hayal bile edemezsin!” diyen ünlü oyuncunun siniri bir türlü geçmedi.

Celil Nalçakan story

Hayali Anıtkabir’i yakmakmış. Bu, burada dursun! Verdiğim sözü tutmazsam, Allah belamı versin!” diyen Celil Nalçakan, sakinleşecek gibi görünmüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz