Aşk İddiaları Tekrar Alevlenecek! Baht Oyunu’nun Bora’sı Aytaç Şaşmaz’a Muhteşem Kutlama

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Aşk İddiaları Tekrar Alevlenecek! Baht Oyunu’nun Bora’sı Aytaç Şaşmaz’a Muhteşem Kutlama

Sevilen dizi “Baht Oyunu”nun seti, dün neşeli bir kutlamaya sahne oldu. Dizinin Bora’sı Aytaç Şaşmaz’ın doğum günü için yapılan sürpriz parti, tüm ekibi mutlu etti.

Çok Beğenildi

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel

Yaz ayları geldiğinde ekranı esir alan romantik komediler, aylar boyunca izlediğimiz kasvetli ve dram yüklü yapımlardan uzaklaşmamızı sağlıyor. Şıkır şıkır mekanlar, eğlenceli konular, aralarındaki uyum tavan yapan başrol oyuncuları vs. derken, herkes yaz dizilerini iple çekiyor. Üstelik, senaryolar nihayet klişelerden, şapşal kadın karakterlerden ve zengin-fakir aşkından öteye geçmeye başladı. Öte yandan, bu yazın en sevilen romantik komedisi “Baht Oyunu”, muhtemelen ekrandaki diziler arasında en çok klişeye sahip olanıydı!

Adım Adım Yükseldi

Baht Oyunu

“Baht Oyunu”, rakipleri “Ada Masalı” ve “Cam Tavanlar” gibi dizilerin arasında biraz sönük duruyordu. Çünkü konusu çok klişeydi ve ana karakterleri canlandıran oyuncular da ilk kez başrol oynuyordu. Ama kimsenin beklemediği şeyler oldu! “Cam Tavanlar”a seyirci bir türlü ısınamadı ve dizi yaz sonunu bile göremedi. “Ada Masalı” ise istikrarsız bir şekilde ilerliyor ve beklenen sosyal medya patlamasını yapamadı. Onların yerine sivrilen dizi ise ilk bölümleriyle geri planda kalan “Baht Oyunu” oldu! Şu an sosyal medya Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in ne kadar yakıştığını konuşuyor ve gerçekte de aşk yaşamalarını istiyor. Kısacası, yeni “Sen Çal Kapımı” dizimiz ve partnerlerimiz hayırlı olsun. Umarız, onlar da Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi aylarca aşk iddialarını yalanlayıp sonra bir anda tatile çıkmazlar!

Birlikte Kutladılar

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel

Dizinin Bora’sı Aytaç Şaşmaz, dün 23 yaşına girdi. Ülke olarak yaşadığımız kötü günleri kısa süre de olsa unutmak isteyen “Baht Oyunu” ekibi de ona çok güzel bir sürpriz hazırladı. Sürprizin elebaşı da aşk yaşadığı iddia edilen Cemre Baysel oldu! Doğum günü fotoğraflarını tek başına değil, partneri Cemre Baysel’le paylaşan Aytaç Şaşmaz’ın bu hareketi sosyal medyayı coşturdu.

Aytaç Şaşmaz, “Bu zor günlerde yüzümüz biraz olsun güldü çok şükür.. Bu kadar güzel insanlarla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum..” diyerek herkese teşekkür etti ve bol bol “İyi ki” dedi. Ona Superman figürlü bir pasta hediye eden partneri Cemre Baysel’in kutlama mesajı da benzer şekilde oldu: “İyi ki!” Cemre Baysel’in bu yorumu bile 15 bin beğeni aldı, düşünün bu çiftin sosyal medyada ne kadar etkili olduğunu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz