Esra Erol Adeta Felaket Tellallığı Yaptı! Ünlü Sunucu Daha çok Yanacağız Dedi ve Uyardı

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Esra Erol Adeta Felaket Tellallığı Yaptı! Ünlü Sunucu Daha çok Yanacağız Dedi ve Uyardı

Ekranların sevilen isimlerinden birisi olan Esra Erol yine dobralığı ve açık sözlülüğünü konuşturdu. Bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi orman yangınları konusunda bir noktada uyarırken bir yandan da adeta felaket tellallığı yaptı. İşte Esra Erol’un son derece haklı ve tüyler ürperten paylaşımı!

Her Zaman Her Yerde Açık Sözlü

ATV’de ekranlara gelen Esra Erol’da programının güzel sunucusu kanalın en sevilen gündüz kuşağı programlarının baş tacı adeta. Programında da açık sözlülüğü ve dobralığı ile izleyicilerinin takdirini ve beğenisini toplayan Esra Erol sosyal medyadan da aynı tarzını sürdürüyor. Bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesin dikkatini iklim krizine çekmeye çalışan Esra Erol verdiği bilgilerle resmen kanımızı dondurdu.

Daha Çok Yanacağız

blank

Bir süredir hem ülkemizde hem de dünyanın dört köşesinde süren orman yangınları konusunda bir paylaşım yapan Esra Erol tüm bunların ana nedeninin dünyada yaşanan iklim krizine bağlı olduğunu aktaran bir paylaşım yaptı. “İklim krizini görmezden gelirsek daha çok yanacağız” uyarısı ile başlayan paylaşımda dünyanın olası ortalama sıcaklık artışları üzerinden bir tahminde bulunulmuş. Tahminlere göre 1,5 derecelik bir sıcaklık artışında Akdeniz’de +%41, 2 derecelik bir artışta +%62, 3 derecelik bir sıcaklık artışında ise +%97 lik bir alanın daha yanması bekleniyor.

Eşinin Küfürleri Çok Konuşulmuştu

blank

Ailecek yangınlar konusunda son derece hassas olan ve sosyal medya hesaplarından anbean durumla ilgili paylaşımlar yapan Esra Erol ve eşi Ali Özbir kısa bir süre önce bazı tepkilerle de karşılaşmışlardı. Eşi Ali Özbir’in yangınları çıkartanları hedef alarak yaptığı paylaşım her ne kadar öfkeyle söylenmiş olsa da anında takipçilerden tepki almıştı. Paylaşımında “Helpppp help help. Bunu yapanların allah belasını versin o… çocukları” şeklinde bir yorum yazan Ali Özbir’in bu küfürlü mesajına duyulan tepki Esra Erol’a da yansımıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz