Bir Veda da Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’tan Geldi! Teşekkür Ederken Tüm Ekip Duygusal Anlar Yaşadı

Aleyna

FOX

29 Temmuz 2021

Bir Veda da Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’tan Geldi! Teşekkür Ederken Tüm Ekip Duygusal Anlar Yaşadı

FOX TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kefaret dizisi de final yaparak aramızdan ayrılan diziler arasında yerini aldı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur gibi isimlerin bulunduğu dizi bugün sosyal medya hesabından tüm ekiple birlikte son kez bir araya gelerek veda etti. İşte Kefaret dizisinin ekibinden duygu dolu anlar!

Yerini Yeni Dizilere Bıraktı

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu Kefaret dizisi tam bir yıl boyunca ekranlarda yer almıştı. Senaryosunu Mahinur Ergun ve Melih Çam’ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur yer alıyordu. 35. bölümle yayın hayatını sona erdiren dizi ünlü yazar ve müzisyen Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli isimli romanından uyarlanmıştı. Yaklaşık iki hafta önce final kararı alan dizi takipçilerini üzmüştü. Ancak dizinin bu karara varmasındaki en büyük etken dizinin düşük reyting alması oldu. Dizi maalesef uzun bir süredir düşük reytinglerle devam ediyordu. Ancak bu reyting oranlarına rağmen dizi yayın hayatına devam etmişti. Bugünse dizi ekibi herkesi duygulandıran bir veda ile tüm izleyicilere teşekkür ederek ekranlardaki yerini yeni dizilere bırakmış oldu.

Kefaret’te Yaşananlar

Dizide bir kasaba okulunda öğretmenlik yapan ve doktor olan eşi Ahmet ve iki çocuğu ile yaşayan Zeynep’in hikayesi anlatılıyor. Zeynep ailesi ile mutlu bir hayat sürdürdüğünü düşünürken aslında durum hiç de öyle değildir. Ancak daha da kötüsü henüz gerçekleşmemiştir. Bir anda ortadan kaybolan kızları Zeynep’in ve ailenin bütün hayatını altüst eder. Herkesin vazgeçmesine rağmen Zeynep kızını aramaktan asla vazgeçmez. Bu esnada Sinan komiserle tanışarak hayatı için dönüm noktasına gelir. Kızını bulmak için Sinan’dan her zaman destek alan Zeynep zamanla Sinan komiserle yakınlaşır. Hatta eşinden boşandıktan sonra Sinan’la aralarında daha güçlü bir bağ kurulur. Sinan ve Zeynep arasında artık büyük bir birliktelik ve mücadelenin önü açılır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz