Ozan’ın Yeniden Aşık Olmaması Mümkün Değil! Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk’in Kusursuz Dizi Stili

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Ozan’ın Yeniden Aşık Olmaması Mümkün Değil! Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk’in Kusursuz Dizi Stili

Keyifli senaryoları ve yıldız kadroları ile hepimizi ekranlara kilitleyen yaz dizilerinin en sevilenlerinden biri Aşk Mantık İntikam oldu. Boşandıktan sonra tekrar karşılaşan inatçı aşıklar Esra ve Ozan’ın eğlenceli aşk hikayesine tanık olduğumuz Fox Tv’nin fenomen dizisi kısa sürede kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmaya başladı. Romantik komedi türünde olan Aşk Mantık İntikam, reyting listelerinde de hatırı sayılır bir başarı gösteriyor.

aşk mantık intikam-burcu özberk

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel gibi isimlerin olduğu Aşk Mantık İntikam’ın güzeller güzeli Esra’sı ilham verici stiliyle de gündemden düşmüyor. Genç karakterimiz Esra’nın keyifli ve renkli yaz stiline gelin hep beraber bir göz atalım.

Elbiseler Esra’nın da Kurtarıcı Parçası

aşk mantık intikam-burcu özberk

Yazın en güzel yanlarından biri de uçuş uçuş elbiselerimizi rahatça giyebilmek. Hem kombinlemek için çok fazla yormayan hem de şıklığı garantileyen tek parça elbiselerin değerini Esra’da çok iyi biliyor. Kendi kişiliğini yansıtan renkli ve desenli mini elbiseleri sık sık kullanan güzel karakterimize özellikle çiçek desenli romantik parçalar çok yakışıyor.

Aksesuarsız Asla

aşk mantık intikam-burcu özberk

Boncuklu kolyeler, renkli fularlar ve göz alıcı küpeler… Aksesuarsız kombinini tamamlayan Esra, özellikle basic parçalarını aksesuar seçimleri ile hem renklendiriyor hem de özgünleştiriyor. Ayakkabı ve çanta seçimlerinde de yazın sıcak ve eğlenceli ruhunu yansıtan Esra aksesuar seçimlerini genellikle canlı tonlardan yapıyor.

Gömleklerden O da Vazgeçemiyor

aşk mantık intikam-burcu özberk

Şüphesiz renk renk desen desen gömlekler Esra’nın dolabının star parçalarından. Güzel karakterimiz bu gömleklerini kimi zaman farklı aksesuarlar ile kombinlerken kimi zamanda bu yazın en sevilen parçalarından olan cropların üstüne giyiyor. Özellikle oversize gömlekler Esra’nın asi, romantik ve enerjik yapısıyla da adeta bütünleşiyor. Özellikle güzel karakterimizin dökümlü lila gömleğine bayıldık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz