Hiç Vakit Kaybetmedi! Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’lı Menajerimi Ara’nın Yıldızı Dev Projeyle Anlaştı

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Hiç Vakit Kaybetmedi! Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’lı Menajerimi Ara’nın Yıldızı Dev Projeyle Anlaştı

Sevilen dizi “Menajerimi Ara”, kısa bir süre önce final bölümü ile ekrana geldi. Ama oyuncuları hiç vakit kaybetmeden iddialı projelerle anlaşmaya başladı bile!

Menajerimi Ara

Star TV’nin sevilen dizisi “Menajerimi Ara”, geçtiğimiz sezonun en iddialı yapımlarından biriydi. Barış Falay, Canan Ergüder, Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman, Özge Borak gibi güçlü isimlerden oluşan kadroya, yeni yıldızlar Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş eşlik ediyordu. Dizide baba-kız çatışması, güçlü kadın hikayeleri, show dünyasının arka planında olanlar, komedi, aşk, kısacası ne ararsanız vardı. Üstelik, her bölüm ünlü yıldızlar diziye konuk oyuncu olarak katılıyor ve kendilerinin parodilerini yapıyordu! Hal böyle olunca, “Menajerimi Ara” ilk bölümleriyle rating listelerine ambargo koydu. Ama çok geçmeden olanlar oldu!

Giderek Kan Kaybetti

Menajerimi Ara

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizilerinden “Masumlar Apartmanı”, “Menajerimi Ara” ile aynı saatte yayınlanmaya başladı. Daha ikinci bölümüyle de “Menajerimi Ara”yı rating listelerinin alt sıralarına doğru itmeye başladı! Önce senarist değişikliği ve daha klişe bir hikayeyle ilerlemeye karar veren “Menajerimi Ara” ekibi yine kayda değer bir sonuç elde edemedi.

Ahsen Eroğlu Deniz Can Aktaş

Dizinin hayranları “Yazık olacak, gün değiştirin” diye kampanyalar düzenlemeye başlayınca, yapım ekibi bu kez onlara kulak verdi. Ama pazar gününe geçmesi de diziye fazla bir şey katmadı. Son çare olarak yazın da devam etmesi kararı alınan dizi, iki hafta önce final yapmak zorunda kaldı. Dizinin en çok katkı sağladığı oyuncular ise önlenemez şekilde yükselen Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş oldu. Bir de Özge Borak tabii ki!

Dev Projeyle Anlaştı

Özge Borak

Ünlü oyuncu Özge Borak, bir dönem başrollerden inmese de uzun süre sessizliğe gömülerek herkesi şaşırttı. Dönüşünü “Menajerimi Ara”daki Ceyda karakteriyle yapan ünlü oyuncu, diziye son düzlükte büyük bir renk kattı. Yıldızı tekrar parlayan Özge Borak, projelerden proje beğendi ve sonunda bir sinema filmiyle devam etmeye karar verdi.

Mert Turak

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ünlü yönetmen Mehmet Demir Yılmaz’ın yeni filmi “Kum Zambağı”nda başrol oynayacak. Hem de daha önce defalarca kez tiyatro sahnesini paylaştığı ünlü oyuncu Mert Turak’la!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz