Yine Atar Modunu Açtı! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Ezgi Mola’nın Paylaşımı Sosyal Medyayı Yıktı: “İstemiyoruz!”

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Yine Atar Modunu Açtı! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Ezgi Mola’nın Paylaşımı Sosyal Medyayı Yıktı: “İstemiyoruz!”

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, yeteneğiyle olduğu kadar lafını esirgememesiyle de tanınıyor. Son olarak, Afgan mültecilerin akın akın gelişine tepki gösteren oyuncunun paylaşımı büyük ses getirdi.

Ezgi Mola

Ezgi Mola, sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Hatta bu kadar meşhur değilken ve başrollerden başrol beğenmezken bile sosyal medyada çok popülerdi! Komediye olan yeteneğini Instagram ve Twitter’da bol bol sergileyen ünlü oyuncu, zaman içinde toplumsal olaylara verdiği tepkiyi de paylaşmaya başladı. Tam bir hayvan dostu olan Ezgi Mola, hayvanlara işkence edenlere çok sert sözler söyleyerek dikkat çekti. Sonra da, hemen hemen her olayda tepkisini ortaya koymaya başladı. Bugünlerde de Afgan mültecilerin gelişine dikkat çekmek için çabalıyor.

“Ne yapmaya geliyor?”

Mülteciler

Son haftaların en önemli gündem maddelerinden biri yeni mülteci akını. Malum, birkaç yıldır komşu ülke Suriye’den gelen 3 milyonu aşkın mülteci var. Hiçbir entegrasyon politikası uygulanmadığı için hem Türkiye’nin dengesi bozuluyor hem de gelen mültecilerin çoğu kötü şartlarda yaşıyor. Bu durum hala can yakarken Afganistan’dan akın akın gelmeye başlayan mülteciler, çoğu insanı çileden çıkarmış durumda. Bu insanlardan biri de Ezgi Mola!

Arzu Sabancı story

Geçtiğimiz günlerde cemiyet hayatının tanınan ismi Arzu Sabancı’nın “Ülkemde mülteci istemiyorum. Sessiz işgale dur de” paylaşımına destek veren Ezgi Mola, dün de açtı ağzını yumdu gözünü!

Ezgi Mola story

Türkiye’ye gelmekte olan bir Afgan mülteci kafilesini paylaşan ünlü isim, “Bu ne ya, buna izin vermek, göz yummak hangi akla hizmettir? İstemiyoruz kardeşim! Benim ülkemin gençleri işsiz güçsüz, amaçsızken, sen bunları doyuramazsın ya! Bir tane kadın çocuk yok, bu ne ya? Amacınız ne, ne yapmaya geliyor bunlar?” sözleriyle sitem etti. Bu paylaşım sosyal medyada da çok paylaşıldı ve ünlüler camiasında büyük yankı uyandırdı. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz