Bir Yıldır Arıyorlardı Sonunda Buldular: Demet Akalın ve Okan Kurt’un Aradıkları “Şey” Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Bir Yıldır Arıyorlardı Sonunda Buldular: Demet Akalın ve Okan Kurt’un Aradıkları “Şey” Ortaya Çıktı!

Demet Akalın ve Okan Kurt’un evinden ilginç görüntüler gelmeye devam ediyor. Okan Kurt’un bir yıldır evde aradığı altın tespihi sonunda ortaya çıktı. Demet Akalın bu anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı.

Attığı her adımla olay olmayı başaran Demet Akalın sadece Instagram ya da Twitter kullanıcılarıyla değil; bazen direkt sosyal medya uygulamalarının kendisiyle bile kavgaya tutuşabiliyor! Seren Serengil’den sonra en sansasyonel ünlülerden biri olan Demet Akalın, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda küçük kızı Hira yüzünden Tiktok ve Tiktok fenomenleriyla kavga etmiş ve Tiktok’un kapatılmasını istemişti!

Demet Akalın

Demet Akalın’ın Başı Beladan Kurtulmuyor!

Tiktok’u seven de çok sevmeyen de! Seven bağımlısı oluyor, sevmeyen nefret ediyor. Demet Akalın’ın küçük kızı Hira’da Tiktok bağımlılarından biri. Elinden tabletini düşürmeyen Hira boş zamanının çoğunu Tiktok’ta video çekerek ya da video izleyerek geçirmeyi tercih ediyor. Hatta Hira’nın bu Tiktok bağımlılığını annesi Demet Akalın da destekliyor. Sık sık Instagram hesabından Hira’nın Tiktok hesabını paylaşan güzel şarkıcı; takipçilerinden Hira’yı takip etmelerini istiyor.

Demet Akalın ve Hira

Ancak geçtiğimiz haftalarda Hira’nın, Tiktok fenomenlerinden birine toplamda 7 bin TL’lik hediye göndermesi sosyal medyada büyük olay olmuştu! Kızının kandırıldığını ve saflığından faydalanıldığını iddia eden Demet Akalın Instagram üzerinden hem Tiktok’a hem de Hira’nın hediye gönderdiği Tiktok fenomeni Özgür Balakar’a “Hırsız” demekten geri durmadı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı hatanın Demet Akalın’da olduğunu söylese de güzel şarkıcı her zaman ki gibi sosyal medyadan gelen eleştirileri ciddiye almamakta kararlı!

blank

Okan Kurt’un Altın Tespihi Bulundu!

Her paylaşımı ile olay olmayı başaran Demet Akalın, Tiktok yüzünden sosyal medyadan linç yese de güzel şarkıcımız linç yemeye çok alışık! Her fırsatta “Geçinemiyorum” açıklamasıyla olay yaratan Demet Akalın, bugün Okan Kurt’un evde 1 yıldır aradığı “altın” tespihini bulduğu anları Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmadı. Okan Kurt’un altın tespihinin ortaya çıktığı kutuda “Gucci” markasının kutularını da görmemezlikten gelemiyoruz!

Benzer Haberler

Nevin 17 Mayıs 2021

Ne mutlu onlara 🥰🥰🥰

Yorum Yaz