Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli Sonunda Ortaya Çıktı: Çölde Tehlikeli Oyun!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli Sonunda Ortaya Çıktı: Çölde Tehlikeli Oyun!

Güzel oyuncu Meryem Uzerli bir süredir göz önünden uzak, sakin ve huzur dolu bir hayat yaşıyor! Tatil ya da iş harici Türkiye’ye gelmeyen güzel oyuncu; bugünlerde doğup büyüdüğü Almanya’da, Amerika’lı sevgilisi ve iki kızıyla birlikte çekirdek aile olarak hayatlarına devam ediyorlar. Ancak Meryem Uzerli’nin bugün yaşadığı “sıradışı” deneyim herkesi şaşırtmayı başardı! İşte Meryem Uzerli’nin çölde motosiklet keyfi!

2011’den Beri Hayatımızda!

Bundan tam 10 sene önce Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle hayatımıza giren güzel oyuncu Meryem Uzerli kısa sürede büyük bir üne ulaştı! Kırık Türkçesi, güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle Türkiye’de çok sevilen Meryem Uzerli 3 sezon boyunca Hürrem Sultan olarak karşımıza çıktı. Bu süre zarfında da o dönemki sevgilisi Can Ateş’le güzel bir birliktelik yaşayan Meryem Uzerli; bu birliktelikten hamile kalınca apar topar Almanya’ya dönmek zorunda kaldı.

Meryem Uzerli

Hem Türkiye’de gördüğü yoğun ilgiden bunalan hem de aynı anda ilk kızı Lara’ya hamile kalan Meryem Uzerli; bizlerin hayatına yepyeni bir tanımı dahil etti “Tükenmişlik Sendromu”! Kısa sürede halk arasında yaygınlaşan bu Tükenmiş Sendromu nedeniyle Almanya’ya dönen ve Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılan Meryem Uzerli; Can Ateş’in bu durumdan memnun olmadığını her defasında dile getirmekten de geri durmadı.

blank

Çölde Motosiklet Keyfi!

Sevgilisinin ısrarlarına boyun eğmeyen Meryem Uzerli Almanya’ya dönerek ilk kızı Lara’yı 2014 yılında kucağına aldı. Aradan yıllaaar geçti, Meryem Uzerli sır gibi sakladığı Amerika’lı sevgilisinden ikinci kızı Lily Koi’yi dünyaya getirdi. Şimdilerde Almanya’da dört kişilik bir çekirdek aile olarak hayatlarına devam eden Meryem Uzerli bugün Instagram hesabından oldukça “sıradışı” bir deneyim paylaştı.

Çölde motosiktet kullanan Meryem Uzerli, hazırlanma sürecini ve tattığı bu deneyimi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Çölde de olsa motosiklet kullanmadan önce bütün güvenlik önlemlerini alan güzel oyuncu oldukça eğlenmişe benziyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz