Dedikodu Kazanı: Buse Varol ve Alişan Tatilde, Mehmet Ali Erbil’in Pişmanlığı, Seren Serengil “Hırsız” Damgası Yedi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

16 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Buse Varol ve Alişan Tatilde, Mehmet Ali Erbil’in Pişmanlığı, Seren Serengil “Hırsız” Damgası Yedi!

Dedikodu kazanı fokurdamaya başladı! Denizde kum, ünlüler camiasında gıybet bitmez. Bakalım 16 Mayıs Pazar günü neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Alişan ve Buse Varol Soluğu Batum’da Aldı!

Tam kapamaya daha fazla dayanamayan Buse Varol ve Alişan; hem eğlenmek hem de para kazanmak için soluğu Batum’da aldı. Batum’da sahne alan Alişan; bir yıldan uzun süre sonra sahnelere geri döndü! Bu arada detaylar için:

2. Serenay Sarıkaya’nın Yeni Aşkı Bıçak Altına Yatıyor!

blank

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirbaş’ın birlikte olduğu iddiasıyla magazin gündemini sallamaya devam ederken; bugün ikili arasında yeni bir söylenti aldı başını gitti. İddiaya göre fazla kilolarından rahatsız olan Haldun Demirbaş, yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya için mide küçültme ameliyatı olmaya karar vermiş! Aşk insana her şeyi yaptırıyor arkadaşlar… Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil’in Ayakkabı Koleksiyonu Olay Oldu!

Seren Serengil

Her yaptığıyla magazin gündemini yerinden oynatmayı başaran Seren Serengil bu defa kozmetik sektöründen sonra moda sektörüne de el attı! Bugünlerde Maldivler’de yeni ayakkabı ve mayo koleksiyonu için çekimlere devam eden güzel yorumcumuz binlerce kilometre uzaktan bile sosyal medyayı karıştırmayı başarabiliyor. Seren Serengil’in “kendi” tasarladığı ayakkabılar Aminah Abdul Jillil isimli bir modacının tasarladığı ayakkabılarla neredeyse bire bir benzerlik gösterince ortalık karıştı! Bu arada detaylar için:

4. Gülseren Budayıcıoğlu Dominik Adasında!

blank

Acun Ilıcalı’nın hedefinde bu defa dizileri ve kitaplarıyla tüm Türkiye’nin psikolojisini bozmayı başaran Gülseren Budayıcıoğlu var! TV8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda dizilerinin yaratıcısı ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, Acun Ilıcalı’yla birlikte soluğu Dominik’te aldı! Bakalım altından nasıl bir sürpriz çıkacak? Bu arada detaylar için:

5. Mehmet Ali Erbil Pişmanlığını Dile Getirdi!

blank

Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde Sabah Gazetesinden Tuğba Kalçık’a konuşmuş ve herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulunmuştu. Yıllar önce Nefise Karatay ile çektirdiği olaylı pozlar için; “O fotoğrafların çekilmesinde çok sorumluluğum var. Yurt dışında çiftler böyle fotoğraflar çektiriyordu o yıllarda. Biz de Türkiye’de yapalım demiştik. Ama büyük pişmanlık yaşadım. Ben o fotoğrafları Nefise ile evleneceğim diye çektirmiştim. Evlenmeyeceğimizi hiç düşünmemiştim ki. Zaten evlenmeyi düşünmediğim bir kadını öyle göstermeyi asla istemem.” demişti. Ancak Mali, bugün de bu açıklamayı yaptığı için pişman olduğunu dile getirdi; “O boşboğazlık oldu. Böyle bir açıklamaya gerek yoktu. Benim içimde yıllardır bir vicdan azabıdır. Yaptığım bir yanlıştı. Dünyada bunu sanıyorum Brad Pitt ile Angelina Jolie yapmıştı. Biz de Türkiye’de öncü olalım dedik.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz