Yeni Doğan Kızı Lily’le Dans Eden Meryem Uzerli’nin Bu Hallerine Çok Güleceksiniz!

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Yeni Doğan Kızı Lily’le Dans Eden Meryem Uzerli’nin Bu Hallerine Çok Güleceksiniz!

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adını Türkiye’de duyuran güzel oyuncu Meryem Uzerli ikinci kez anne oldu! Instagram hesabını aktif olarak kullanan Meryem Uzerli, ikinci kızı Lily Koi’yle birlikte sık sık fotoğraf ve video paylaşıyor.

Bugün ise Meryem Uzerli hem dans etti hem de kucağında yeni doğan kızı Lily’i uyutmaya çalıştı. Bu tatlı anları Instagram hesabından paylaşarak hepimizin yüzünü güldürdü!

İlk Kızı Lara Büyüdü Bile!

blank

İlk kızı Lara’yı 2014 yılında kucağına alan Meryem Uzerli, Lara için Muhteşem Yüzyıl dizisinden “Tükenmişlik Sendromu” bahanesiyle aniden ayrılmış ve doğup büyüdüğü Almanya’da geri dönmüştü. Hatta o dönemler Tükenmişlik Sendromu ülkemizde oldukça popüler bir rahatsızlık haline geldi.

blank

Ancak sonradan Meryem Uzerli’nin sevgilisi Can Ateş’ten hamile olduğu için diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Kızını tek başına Almanya’da büyüten Meryem Uzerli, Amerika’lı sevgilisinden de ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

Lily Koi!

blank

Meryem Uzerli’nin hamilelik ve doğum sürecinde pek çok fotoğrafını gördük ancak Lily Koi’nin babasını bir türlü göremedik! Meryem Uzerli’nin Lara gibi Lily’i de yalnız mı yoksa sevgilisiyle birlikte mi büyüteceği ise henüz merak konusu.

Geçtiğimiz hafta Lily ve Lara ile fotoğraf çekimi yapan Meryem Uzerli’nin kızlarıyla birlikte paylaştığı gönderiler içimizi ısıtmaya yetti! Şimdilik Lily’nin yüzünü gizleyen Meryem Uzerli’ye ikinci kere anne olmak çok yakıştı!

Bugün ise hem eğlenen hem de yeni doğan kızı Lily’i kucağında uyutmaya çalışan Meryem Uzerli’nin dansı hepimizin yüzünü güldürdü. Bu tatlı anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Meryem Uzerli’nin mutluluğu ve enerjisi adeta yüzüne yansımış!

Umarız yakın zamanda minik Lily’in yüzünü görebiliriz! Tabii babasını da en az Lily kadar merak ediyoruz.

Benzer Haberler

Bir insan 4 Şubat 2021

Allah hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin

Yorum Yaz