Söylemezsem Olmaz’da Yasin Obuz’un “Uygunsuz” Fotoğrafları Eski Dostu Tarafından İfşa Edildi Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Söylemezsem Olmaz’da Yasin Obuz’un “Uygunsuz” Fotoğrafları Eski Dostu Tarafından İfşa Edildi Ortalık Karıştı!

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bugün yine hararetli konular tartışıldı, gündemde kim varsa onun hakkında bol bol gıybet yapıldı! Bu kişilerden biri de Masterchef ve Survivor yarışmalarıyla adını duyuran Yasin Obuz’du.

yasin obuz

Yasin Obuz ve eski Survivor yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı bir zamanlar yakın arkadaşmış! Ancak Yasin Obuz’un yıldızı parlamaya başlayınca, eski dostu Taner Tolga Tarlacı tarafından “vefasızlık” ile suçlanarak haraç istenmeye başlamış.

yasin obuz

Yasin Obuz’un Başı Dertte!

Yasin Obuz, Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli sunucuları tarafından yerden yere vuruldu. Ardından kendisine söz verilerek canlı yayına bağlandı. Canlı yayında Taner Tolga Tarlacı’nın ismini ağızına almak istemediğini söyleyen Yasin Obuz, cümlelerine “Sizin karşınıza böyle bir konu ile gelmek istemezdim” diyerek başladı.

yasin obuz

Ardından Taner Tolga Tarlacı için: “Taciz suçundan dolayı hapis cezası almış ve bu yüzden ülkeden kaçmış, Güney Kıbrıs’ta Rum tarafında yaşayan bir insan!” açıklamasında bulundu. Seren Serengil’in “Yarışmaya girmeden önce bunun böyle bir insan olduğunu biliyor muydun?” sorusuna ise “Evet biliyordum, hatta düzelmesi için hastaneye bile götürdüm. Ben üniversiteyi bitirdikten sonra ondan ayrıldım çünkü baktım olacak gibi değil ondan ayrıldım.” diyerek Taner Tolga Tarlacı ile üniversite arkadaşı olduğunu ve görüntülerin üniversite yıllarına ait olduğunu söylüyor.

Haraç İstemiş!

yasin obuz

Bircan Bali’nin “Bu görüntüleri Taner Tolga Tarlacı mı ifşa ediyor?” sorusuna ise Yasin Obuz’dan şaşırtıcı bir yanıt geliyor: “Evet, her ay benden para haraç istiyor. ‘Eğer haraç göndermezsen geçmişteki fotoğraflarını ve videolarını yayınlarım’ diye tehdit ediyor”

Taner Tolga Tarlacı’nın bu fotoğraf ve videoları nasıl elde ettiği konusunda ise: “O fotoğraflarda Çeşme’deyiz tatildeyiz, üstümü değiştirirken fotoğraf ve videolarımı çekmiş. İnternete yalan yanlış şeyler yazarak koymuş!” cevabını veriyor Yasin Obuz.

Aynı gün Yasin Obuz’un yeni şarkısı sevenleriyle buluştu! Yasin Obuz’a yapılan bu ifşa yoksa PR çalışması mıydı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz