Hakan Altun’un hastalığı nedir? Neden yoğun bakıma yatırıldı?

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Hakan Altun’un hastalığı nedir? Neden yoğun bakıma yatırıldı?

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen programı Şarkılar Bizi Söyler’in çekimlerinden önce rahatsızlanan Hakan Altun dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Tedbir amaçlı olarak yoğun bakıma alınan Altun’un 5 gün süre ile kontrol altında tutulacağı belirtildi.

Bilinci Açık Ama Konuşmakta Güçlük Çekiyor

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, dün çekim öncesi sırtının ağrıdığını söyleyerek hastaneye gitmek istedi. Başvurduğu hastanede yoğun bakıma kaldırılan Altun’un bilincinin açık olduğu ancak konuşmakta güçlük çektiği bildirildi.

Ekip Arkadaşları Yalnız Bırakmadı

blank

Hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Hakan Altun’u ekip arkadaşları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici yalnız bırakmadı. Altun’un iyi olduğu bilgisini veren arkadaşları, yapılan tetkikler sonucunda durumunun kesinlik kazanacağını söyledi.

Daha Önce Beyin Ameliyatı Olmuştu!

blank

2007 yılında geçirdiği nöbet sonucu hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un beyninde neredeyse portakal büyüklüğünde bir ur olduğu anlaşılmış ve hemen ameliyata alınmıştı. Prof. Dr. Ali Çetin Sarıoğlu tarafından ameliyat edilen ünlü şarkıcının beyninden alınan tümörün patoloji sonucu temiz çıkmıştı.

Beyin Kanaması Riski ile Yoğun Bakımda Tutuluyor!

blank

Daha önce geçirdiği beyin tümörü ameliyatından sonra tamamen iyileşerek sahnelere dönen Hakan Altun’un rahatsızlığının ne olduğu henüz bilinmiyor. Ancak Doktoru Prof. Dr. Ali Çetin Sarıoğlu, beyin kanaması riskine karşı yoğun bakımda kalmasının daha doğru olacağını söylediğinden, ünlü şarkıcı yakın takip altında tutuluyor.

Annesi ile Görüntülü Konuşarak İyi Olduğunu Söyledi

blank

Ailesine olan düşkünlüğünü her fırsatta dile getiren Hakan Altun, yoğun bakıma alındıktan sonra annesini görüntülü arayarak iyi olduğunu söyledi. Ailesini ve sevenlerini merakta bırakan ünlü şarkıcının ekip arkadaşları da durumunun şimdilik iyi olduğu müjdesini verdi.

Daha Önce de Annesinden Güç Almıştı

blank

2007 yılında geçirdiği ameliyattan sonra ropörtaj vererek o süreci anlatan Hakan Altun kendinden çok ailesi için korktuğunu söylemişti. Ameliyat sonrasında gözünü ilk açtığı anı anlatan Altun, ropörtajında “Yoğun bakımda gözlerimi açtığımda bir el hissettim elimde. Annemdi ve ikimiz de ağlıyorduk. O an ‘şükürler olsun, yaşıyorum’ dedim.” ifadelerine yer vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz