Bir Zamanlar Çukurova’da Gerginlik Bitmiyor! Şimdi de Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi Yaşandı

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Bir Zamanlar Çukurova’da Gerginlik Bitmiyor! Şimdi de Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi Yaşandı

Sevilen dizi “Bir Zamanlar Çukurova”, yüksek izlenme oranlarının setteki huzurdan kaynaklanmadığının bir kanıtı gibi duruyor. Çünkü başladığı günden beri oyuncular arasında krizler yaşandığı söyleniyor!

Bir Zamanlar Çukurova

ATV’nin rating şampiyonu dizilerinden “Bir Zamanlar Çukurova”, kısa bir süre önce sezon finali yaptı ve dördüncü sezonu da garantiledi. Adana’da geçen bir dönem hikayesi olan “Bir Zamanlar Çukurova”, senaryo ve oyuncular sayesinde izleyiciyi kendine bağlamayı bildi. Başladığı günden bu yana yüksek ratingler alsa da, dönem dönem liderliği “Mucize Doktor” ve “Camdaki Kız” gibi dizilere devretti. Ama hemen geri almasını da bildi!

Bir Zamanlar Çukurova

Üstelik, dizi bu izlenme oranlarını önemli oyunculara ve karakterlere veda ettiği halde yakaladı. Üçüncü sezonun başında Hünkar Yaman’ı canlandıran Vahide Perçin ve Yılmaz karakterini oynayan Uğur Güneş diziye veda etti. Bu durum, başka bir diziyi muhtemelen finale götürürdü. Ama “Bir Zamanlar Çukurova”, yeni oyuncuları ve akıcı senaryosu sayesinde tekrar zirveye çıkmayı bildi. Hem de setteki bitmek bilmeyen sıkıntılara rağmen!

Kerem Alışık Huzursuzluğu

Uğur Güneş

Dizinin Fekeli’si Kerem Alışık, sık sık sette gerginlik yarattığı haberleriyle gündeme geliyor. Söylenenlere göre, başrol oyuncularından Uğur Güneş’in ayrılık sebebi de bu! İddiaya göre, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş bir dönem aşk yaşadı. Ayrılıktan sonra da sette sık sık gerildiler. Hatta bu tartışmalara Murat Ünalmış da dahil oldu. Üzerine, Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek aşk yaşamaya başlayınca olanlar oldu! Gerçi, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık aşk söylentilerini yalanladı. Ama Uğur Güneş’in diziden Kerem Alışık’la yaşadığı gerginlik yüzünden ayrıldığı hala çok konuşulan bir iddia.

Murat Ünalmış Kerem Alışık

Diğer başrol oyuncusu Murat Ünalmış da sık sık set ekibiyle gerginlik yaşadığı haberleriyle gündeme geldi. Her defasında yalanlasa da, Kerem Alışık’la yaşadığı tartışma mahkemeye kadar taşındı, en azından bu doğru! Kerem Alışık senaryodaki bir sahneyi değiştirmeye çalışınca çıkan kriz, Murat Ünalmış’a “Hıyar oğlu hıyar” demesiyle bitti. Yönetmeninin de desteğini arkasına alan Murat Ünalmış, hemen hakaret davası açmak için başvuru yaptı. Ama Instagram’daki son hareketler sette bir gerginliğin daha doğduğunu gösteriyor!

Birbirlerini Sildiler

Murat Ünalmış Hilal Altınbilek

Bu sezon aşk yaşamaya başladıkları söylenen Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek, birbirlerini Instagram’da takip etmeyi bıraktı. Paylaştıkları fotoğrafları da sildiler. Dizinin hayranlarını şok eden bu hareketin nedeni belli değil. Aşk iddiasının biraz abartılı olduğu düşünülüyordu ama sorun gerçekten de buradan kaynaklanıyor olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz