Can Yaman’ın Olaylı Sevgilisi Diletta Leotta Spor Sütyeni ve Mini Şortuyla Büyüledi! Bu Görüntüler Çok Konuşulur

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Can Yaman’ın Olaylı Sevgilisi Diletta Leotta Spor Sütyeni ve Mini Şortuyla Büyüledi! Bu Görüntüler Çok Konuşulur

Can Yaman- Diletta Leotta çiftinin aşkı geçtiğimiz aylarda ihanet iddialarıyla gölgelenmişti. Herkes nefesini tutup ünlü çiftin ayrılmasını beklerken, sosyal medyada paylaştıkları tatil fotoğrafları görenlerin ağzını açık bıraktı.

İtalya’da Daha Çok İlgi Görüyor

Can Yaman ilk olarak 2014-2015 yıllarında ekrana gelen Gönül İşleri adlı dizi ile hayatımıza girdi. Bu yapımda yardımcı karakter olarak rol alan Yaman, yeteneği ve karizması ile akıllara kazınmış olacak ki çok kısa bir süre sonra İnadına Aşk’ta ilk başrol deneyimini yaşadı.

blank

Ardından Hangimiz Sevmedik ve Dolunay dizilerinde yer alan ünlü oyuncunun yıldızı, başrollerini Demet Özdemir ile paylaştığı Erkenci Kuş dizisi ile parladı. Son olarak Özge Gürel ile birlikte oynadığı Bay Yanlış dizisinde izlediğimiz Can Yaman, projenin bitiminde İtalya’ya taşındı.

blank

İtalya’da Türkiye’de olduğundan daha popüler olduğunu söyleyen Yaman, kısa zamanda İtalyan asıllı spor spikeri Diletta Leotta ile rüya gibi bir aşka yelken açtı. Birbirlerine fazlasıyla yakıştırılan çift, geçtiğimiz aylarda ihanet iddialarıyla sarsıldı.

blank

Gündem İhanet İddialarıyla Çalkalandı

blank

İtalyan basınında yer alan bir habere göre Diletta Leotta sevgilisi Can Yaman’ı iş adamı Ryan Friedkin ile aldattı! Gazetelerde oldukça samimi pozları yayınlanan Leotta ve Friedkin’in o dönemde birlikte olduğu iddiaları Can Yaman’ı derinden sarstı.

Gerçek Ortaya Çıktı

blank

Bu iddiların üzerine ayrılması beklenen çiftin evlilik teklifi ile gündeme gelmesi ise takipçilerini şoka uğrattı. Ancak çok geçmeden gerçek ortaya çıktı. Fotoğrafların çok eski olduğu haberleri kısa sürede İtalyan basınında yer almaya başladı.

Diletta Sosyal Medyayı Yaktı

Bu iddialarla Türkiye’de de magazin gündeminden düşmeyen Diletta Leotta, bu sayede birçok Türk takipçi kazandı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İtalyan güzeli, dün sosyal medya hesabında yoga yaparken çektiği görüntülerini paylaştı.

blank

Siyah mini şortu ve büstiyeri ile göz kamaştıran spikerin güzelliği görenlerin aklını aldı. Bu video sayesinde Leotta’nın formunu ve kusursuz fiziğini yogaya borçlu olduğu anlaşıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz