Osman Bey Doğmamış Bebeğini ve Doğmamış Devletini Koruyabilecek mi? Kuruluş Osman 64. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

17 Haziran 2021

Osman Bey Doğmamış Bebeğini ve Doğmamış Devletini Koruyabilecek mi? Kuruluş Osman 64. Bölüm Fragmanı

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman sezon finali ile bu hafta izleyicilerine kısa bir süreliğine veda etmeye hazırlanıyor. Ama son derece aksiyonlu, heyecanlı ve nefes nefese bir bölümle. İşte Kuruluş Osman 64. bölüm fragmanı ve geçtiğimiz hafta yaşananlar!

Kuruluş Osman 63. Bölümde Neler Oldu?

BURAK ÖZÇİVİT KURULUŞ OSMAN

Dizinin 63’üncü bölümünde ise Osman Bey Malhun Hatun’dan evlat müjdesini alır. Bu habere çok sevinir ve ardından savaş için hazırlıklara başlar. Efsane komutan olarak bilinen Dukas’la beraber uç bölgesine gönderilmiş olan Bizans ordusuna karşı girişeceği savaşa hazırlanmak için bir an evvel harekete geçer. Ayrıca Selçuklu Sultanı ile görüşebilmek için Konya’ya gider. Burada Bizans ve Moğol arasında kalmamak için dahiyane bir plan kurar. Ama Moğol Valisi Yargıcı da Osman Bey’e karşı beklenmedik bir hamle peşindedir. Çünkü Togay’ın elinden kaçırılmasını ve Moğol altınlarına el konulmasını hazmedememektedir.

Uç Bölgeleri Ne Olacak?

BURAK ÖZÇİVİT KURULUŞ OSMAN

Diğer yandan Nikola Komutan Dukas’ın ordusuyla beraber İnegöl’e gelmesinden dolayı gücünü artırmıştır. Bu güçle Türkleri uç bölgesinden söküp atabileceğini düşünür. Osman Bey ise Selçuklu Sultanı ile görüşmek için gittiği Konya’dan döndükten hemen sonra uç bölgesinin kaderini belirleyecek büyük bir savaş için Alpleri ile birlikte savaş meydanına çıkar.

Kuruluş Osman 64. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 64. bölümle sezon finaline gidecek olan dizide bu hafta Osman Bey evladının doğumunu mutlaka göreceğinin ve bunun yanı sıra kurmayı hayal ettiği devleti kuracağının müjdesini alır. Bunun için bir araya getirdiği ordu ile tek başına bile kalmış olsa sonuna kadar savaşacağını söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz