Yorumların Kraliçesi Demet Akalın’dan Masumlar Apartmanı Oyuncuları İçin Adak: Kurtulduğunuz Gün Kurban Keseceğiz

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Yorumların Kraliçesi Demet Akalın’dan Masumlar Apartmanı Oyuncuları İçin Adak: Kurtulduğunuz Gün Kurban Keseceğiz

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sosyal medyanın en aktif kullanıcılarından olduğunu bilmeyen yok! Özellikle pandemi döneminde paylaşımların yanı sıra yorumlarda da bir hayli aktif olan ünlü şarkıcı, Instagram’da adak bile adıyor!

‘Sosyal Medya Düşmanı’

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, dün rol arkadaşı Birkan Sokullu ile birlikte Masumlar Apartmanı’nın önünde çekilen fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Aynı fotoğrafı Birkan Sokullu’nun da paylaşmasını isteyen Mola, rol arkadaşının sosyal medya ile olan ilişkisinin uzaklığından yakındı. Birkan Sokullu için ‘Sosyal medya düşmanı’ diyen Ezgi Mola, yakışıklı oyuncuya ‘Hesabını ben yöneteceğim!’ şeklinde gözdağı verdi.

Demet Akalın Yoruma Yetişti!

blank

Sosyal medya platformlarında yorumlarıyla herkesi şok eden ünlü şarkıcı Demet Akalın, Ezgi Mola’nın gönderisine yorum yapmakta gecikmedi. Dizinin sıkı bir takipçisi olan Akalın yorumunda, ‘O apartmanın önünden kurtulduğunuz gün kurban keseceğiz.’ dedi. Masumlar apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar ise gönderiye ve yoruma gülerek cevap verdi.

Takipçileri ile Tatlı-Sert(!) Atışıyor

blank

Yorumların kadını Demet Akalın, sosyal medya paylaşımlarında hem gündemdeki konularla ilgili yorumlar yapıyor, hem de takipçilerine cevap veriyor. Bazen sert olmanın da ötesine geçebilen Akalın’ı takipçileri böyle kabullenmiş gibi görünüyor.

blank

Olaylara bakış açısı ise hepimizi şaşırtan Demet Akalın, zaman zaman takipçilerinden gelen yergi dolu yorumlara da esprili (!) bir dille cevap veriyor.

Dünya’yı Kurtarıyor!

blank

Güzel şarkıcı küresel boyuttaki sorunlara getirdiği çözüm önerileri ve Dünya’yı kurtarmaktan sıkılmış tavırları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yine de Samimiyeti Elden Bırakmıyor

blank

Pandeminin başlamasıyla herkesin dengesinin sarsıldığı aşikar. Ancak mesele bunu saklamadan özgürce söyleyebilmek! Bu konuda da Demet Akalın’dan alınacak bir dersimiz var.

Demet Hanım Bazen de Sert Kayaya Çarpıyor!

blank

Kadın doğum uzmanı Dr. Eray Balcan’ın, ellerine doğan bebekle verdiği pozu pandemi koşulları çerçevesinde değerlendiren Demet Akalın, gönderiye ‘Virüs varken bu ne rahatlık ama!!! Günah.’ şeklinde yorum yaptı. Ancak bilmediği şey, bu sefer sert kayaya çarptığıydı. Dr. Eray Balcan, ünlü şarkıcıya, Akyaka’da öldürülen Pınar Gültekin için yaptığı yorumu hatırlatarak; ‘Üzeine beton dökmek nedir ya derken günah değil, ellerimizi dezenfekte edip maske kullanarak sevdiğimiz çocuğa korona virüsten dolayı dokunmak günah mı Demet Hanım? Lütfen her konuda fikriniz ve bilginiz olmasın’ şeklinde cevap verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz