“Bir Zamanlar Kıbrıs” Dizisiyle Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Ahmet Kural’dan Şaşırtan Evlilik Açıklaması!

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

“Bir Zamanlar Kıbrıs” Dizisiyle Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Ahmet Kural’dan Şaşırtan Evlilik Açıklaması!

Genellikle komedi yapımlarıyla karşımıza çıkan ünlü oyuncu Ahmet Kural; hem Koronavirüs pandemisi nedeniyle hem de eski sevgilisi Sıla ile “şiddet ve darp” iddiasıyla mahkemelik olunca bir süre kendi kabuğuna çekildi. Özellikle Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla birçok projesi iptal edilen Ahmet Kural oldukça zor günler geçirdi! Hatta iki eski sevgilinin mahkeme süreci hala devam ediyor.

Ahmet Kural ve Sıla

Ahmet Kural Ekranlara Dönüyor!

Ancak o günler eskide kaldı! Hem Ahmet Kural hem de Sıla başka kişilerle beraberlikler yaşamaya başladı. Hatta Sıla, ünlü şef Hazar Amani’yle evlenip ayrıldı bile. Ahmet Kural ise avukat Çağla Gizem Çelik ile uzun süredir güzel bir birliktelik yaşıyor.

Çağla Gizem ve Ahmet Kural

Bugünler de ise Ahmet Kural’ın günleri oldukça yoğun ve huzurlu geçiyor. Önümüzdeki haftalarda TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “Bir Zamanlar Kıbrıs” dizisinde Pelin Karahan ile başrolü paylaşan Ahmet Kural, Hürriyet Gazetesinden Tülay Demir’in konuğu oldu. Yakışıklı oyuncu hem yeni dizisini anlattı hem de Çağla Gizem Çelik’le ilişkisinden bahsetti.

Bir Zamanlar Kıbrıs’ı Anlattı!

Tülay Demir, ilk olarak Ahmet Kural’a uzun zamandır yeni projelerde yer almama sebebini soruyor. Ünlü oyuncu; “Ne yazık ki COVID-19 salgınıyla hayatımızda tüm öncelikler değişti. Biraz da zorunlu bir ara oldu bu… Daha dikkatli, daha korunaklı yaşadığımız bir dönem… Hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için… Geçen ağustos ayına kadar daha dingin ve dışarıyla bağı az olan bir hayatı tercih ettim. Sonra yavaş yavaş yeni projeleri okumaya ve konuşmaya başladığımda, karşıma “Bir Zamanlar Kıbrıs” geldi. Etkilendiğim bir işti, ben de hemen kabul ettim.” açıklamasını yapıyor.

blank

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin hikayesi ise herkesin yüreğini yakacak cinsten! Bir de dizinin konusunu Ahmet Kural’ın ağzından dinleyelim; “Adada, kendi halinde mutlu ve neşeli bir hayatı olan sakız tüccarı Kemal Dereli karakterini canlandırıyorum. Kanlı Noel baskını, bu mutlu aileyi de vuruyor. Dereli ailesinin fertleri, yaşadıkları yerden sürülüp zorunlu bir göçe zorlanıyor. Dereli ailesi de bu göç yolunda benzer bir mücadele içine giriyor. Normal bir hayatı olan Kemal Dereli, bir anda binlerce Türkün lideri olmak durumunda kalıyor. Hayatı değişiyor, bu onurlu mücadelenin önemli bir kahramanı haline dönüşüyor. Karakterin içine girdikçe ailesi için mücadele eden bir “insan hikayesi” boğazınızda düğümleniyor. O insanın hüznü, öfkesi, bir baba ve eş, toplumuna kayıtsız kalmayan bir insan olarak verdiği mücadele hemen yakalıyor sizi.”

blank

Evliliğe Yeşil Işık Yaktı!

Dizinin ardından sıra özel hayata geliyor! Tülay Demir, Ahmet Kural’a direkt Gizem Hanımı soruyor; “Uzun zamandır güzel bir beraberliğiniz var. Sizin artık iş nedeniyle Kıbrıs’ta bulunacak olmanız, beraberliğinizi nasıl etkiler? ‘Gözden ırak olan, gönülden de ırak olur’ gibi kaygılar taşıyor musunuz?” Ünlü oyuncu ise çok mutlu ve huzurlu olduğunu anlatıyor; “Evet, çok güzel bir beraberliğim var. Çok mutluyum. Bu proje gündeme geldiğinde Çağla, sağ olsun esnek bir iş planlaması yaptı. Şubat ayında Kıbrıs’a geldi. Ayrı kalmak istemedik. Onun fedakarlığı sayesinde, kendi güzel hayatımızı burada da sürdürüyoruz. Atasözü ile ilgili de bir şey söylemek istiyorum. İnsanların kalbi yan yana atıyorsa, mesafenin bir önemi olmaz. Ayrıca, ikimizin de farklı işleri var. Bu şekilde uyduramayabilirdik. O zaman da karşılıklı saygı devreye giriyor.”

Ahmet Kural ve Çağla Gizem

Ahmet Kural son olarak evliliğe yakın olduğunu ve dünyaevine girmek istediğini söylüyor; “Ben, mutlu bir çocukluk geçirdim. Bu yüzden aile kurmak, baba olmak benim uzak olduğum bir fikir değil. Bu yüzden tabii ki evlenmeyi düşünüyorum.” Anlaşılan düğün yakın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz