Siyah Beyaz Aşk’ın Aşıkları Yeniden Bir Arada! Birce Akalay Ve İbrahim Çelikkol Netflix İçin Bir Araya Geliyor

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Siyah Beyaz Aşk’ın Aşıkları Yeniden Bir Arada! Birce Akalay Ve İbrahim Çelikkol Netflix İçin Bir Araya Geliyor

Kanal D’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’ta başrolü paylaşan Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol müjdeyi verdi. Netflix’in yeni projesi Kuş Uçuşu için birlikte kamera karşısına geçecek olan fenomen ikili herkesi sevindirdi. Dizide, en son Saygı’da izlediğimiz Miray Daner de yer alacak.

Bir zamanların en sevilen dizilerinden biri Siyah Beyaz Aşk 2018 yılında final yapma kararı almıştı. Dizide başrol aşıklara hayat veren Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un enejileri oldukça sevilmişti. Uyumlu kimyaları ile dikkat çeken ikiliden sevindirici bir haber geldi.

blank

Snob Magazin’e göre Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol, Netflix’in yeni projesi Kuş Uçuşu için birlikte kameranın karşısına geçecek. Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışan Aslı’nın hikayesini izleyeceğimiz dizide Miray Daner, Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’a eşlik edecek.

İkili Yeniden Buluşacağı İçin Çok Heyecanlıymış

blank

Siyah Beyaz Aşk’ta aralarından su sızmayan ünlü ikili duyduğumuza göre tekrar birlikte rol alacakları için oldukça mutlularmış. Geçtiğimiz günlerde Doğduğun Ev Kaderindir’den ayrılan İbrahim Çelikkol eski rol arkadaşı ile buluşacağı için çok sevinçliymiş.

blank

Kuş Uçuşu’nun bir diğer sürpriz ismi ise Miray Daner oldu. Vatanı Sensin ile hepimizin gönlünde taht kuran güzel oyuncu, yeni dizisinde nasıl bir karaktere hayat verecek büyük bir merak konusu.

Doğduğun Ev Kaderindir’e Veda Etmişti

TV8’in sevilen dizisinde başarılı bir performans sergileyen İbrahim Çelikkol, senaryo gereği diziden ayılmak zorunda kalmıştı. Mehdi karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu, ölerek diziye veda etmişti.

blank

İffet, Merhamet, Kördüğüm gibi projelerde izlediğimiz yakışıklı oyuncu, Doğduğun Ev Kaderindir’e veda edince dizinin hayranları oldukça üzülmüştü. Şimdi yeni projesi için hazırlık yapan ünlü yıldıza şans diliyoruz. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’u tekrar izleyeceğimiz için çok heyecanlıyız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz