Dedikodu Kazanı: Gariban Demet Akalın Para Peşinde, Can Yaman’dan Şok İtiraf, Meryem Uzerli Kızını Gösterdi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

30 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Gariban Demet Akalın Para Peşinde, Can Yaman’dan Şok İtiraf, Meryem Uzerli Kızını Gösterdi!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başlayalım! Pazartesi gününün sendromunu atlattık, yeni haftaya bomba gibi başladık! Bakalım ünlüler camiasında durumlar nasıl? Hazırsanız 30 Mart Salı gününün magazin turu jet hızıyla başlıyooor

1. Gariban Demet Akalın 7 Bin TL İçin Ortalığı Ayağa Kaldırdı!

Demet Akalın ve Özgür Balakar

Demet Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira ortalığı karıştırdı! Tiktok sevdalısı Hira, sevdiği Tiktok fenomenlerinden Özgür Balakar’a canlı yayında toplam 7 bin TL’lik hediye gönderince ortalık karıştı. Annesinden habersiz 7 bin TL harcama yapan Hira; Demet Akalın’ı çok sinirlendirdi! Instagram hesabından storyler paylaşan güzel şarkıcı; hem Özgür Balakar’a hem de Tiktok’a ağır hakaretler etti ve Hira’yı kandırarak ondan para aldıklarını iddia etti! Bu arada detaylar için:

2. Alişan Kendisine Gelen Bir SMS’i İfşa Etti!

Alişan

Ünlü türkücü Alişan, kendisine gönderilen SMS’i ifşa edince ortalık karıştı! Hangi şirket ya da hangi uygulama olduğunu bilmiyoruz ancak Alişan kendisine gelen bu mesajlardan oldukça sıkılmış olacak ki; “gerçek aşk”ı bulabileceğini iddia eden tanıtım mesajını Instagram hesabından paylaşarak ti’ye aldı; “Teşekkür ederim mesajınıza ama geç kaldınız. 4 yıl önce buldum ben gerçek aşkımı, para da kazanıyorum şükürler olsun!“ Bu arada detaylar için:

3. Meryem Uzerli Kızı Lily’in Yüzünü Sonunda Takipçilerine Gösterdi!

Meryem Uzerli

Güzel oyuncu Meryem Uzerli’nin ikinci kızı Lily Koi, geçtiğimiz aylarda dünyaya geldi. Meryem Uzerli’nin herkesten sır gibi sakladığı Amerikalı sevgilisiyle çekirdek bir aile olan güzel oyuncu, bugün ilk kez Lily’nin yüzünü gösterdi! Babasını henüz göremedik ama küçük Lily annesine çok benziyor. Maşallah diyelim nazar değmesin! Bu arada detaylar için:

4. Can Yaman’ın Röportajı Herkesi Şaşırttı!

Can yaman

Ünlü oyuncu Can Yaman, dünyayı feth etmeye devam ediyor! Yakışıklığı ile birçok kadının gözdesi haline gelen Can Yaman, bugün “Vanity Fair” isimli derginin kapağı oldu! Tüm dünyada oldukça bilinen dergilerden biri olan Vanity Fair’a konuşan Can Yaman, ailesiyle birlikte bir dönem maddi olarak çok zorlandıklarını itiraf etti! Bu arada detaylar için;

5. Seren Serengil ve Ece Dağıstan Arasındaki Sular Durulmuyor!

Fazıl Say ve Ece Dağıstan

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve Ece Dağıstan’ın aynı evde yaşamaması özellikle Söylemezsem Olmaz sunucularını çok kızdırdı! Geçtiğimiz gün Beyaz TV’nin kaotik programında Fazıl Say ve Ece Dağıstan’ın evliliği masaya yatırıldı; özellikle de Seren Serengil böyle bir durumun normal olmadığını ve Ece Dağıstan’ın, Fazıl Say’dan gelen bu teklifi kabul etmek zorunda kaldığını iddia etti. Ancak Ece Dağıstan, Seren Serengil’i hedef alarak; “3 evlilik ve sayısız ilişki yaşamış biri…” açıklamasını yapınca ortalık karıştı. Bugün canlı yayınca Ece Hanım’a cevap veren Seren Serengil; “Bütün flörtlerim benimle evlenmek istedi. 43 yaşına kadar kimse seninle evlenmek istemediyse yapacak bir şeyim yok! Ayrıca senin de bu ilk ilişkin değildir heralde!” açıklamasını yaparak yine Sero’luğunu konuşturdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz