Serenay Sarıkaya Müjdeyi Verdi! Ünlü Oyuncu Netflix’in Yeni Dizisi İçin Hazırlanıyor

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Serenay Sarıkaya Müjdeyi Verdi! Ünlü Oyuncu Netflix’in Yeni Dizisi İçin Hazırlanıyor

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya sonunda güzel haberi verdi. Bir süredir ekranlardan uzak olan güzel yıldız geçen yıl el sıkıştığı Netflix’in yeni projesi için hazırlıklara başladı. Serenay Sarıkaya Şahmeran adlı dizi için kameraların karşısına geçecek.

serenay sarıkaya-netflix

1 Temmuz 1991 doğumlu ünlü oyuncu şüphesiz ülkenin en popüler kadın oyuncularından biri. Oyunculuğa Şaşkın adlı proje ile başlayan ünlü oyuncu, asıl çıkışını Adanalı dizisiyle yapmıştı. Ardından Lale Devri ve Medcezir gibi önemli projelerde başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu Türkiye televizyon tarihini adını altın harflerle yazdırdı.

serenay sarıkaya-netflix

Ardından Türkiye’nin ilk dijital projelerinden biri Fi’de rol alan Sarıkaya bu alanda da ne kadar başarılı olduğunu gösterdi. Alice Müzikali ile canlı izleme keyfini de yaşadığımız güzel oyuncunun yeteneği ve kendini geliştirmek için sürekli çalışması takdire şayan doğrusu.

Sarıkaya Netflix İçin Gün Sayıyor

Türkiye’de birbirinden başarılı projelere imza atan Netflix’ten yepyeni bir dizi geliyor. Şahmeran adlı dizi için Serenay Sarıkaya ile anlaşan proje merakla beklenmeye başladı. Senaryosu Pınar Bulut’un kaleminden çıkan Umur Turagay’ın yöneteceği Şahmeran’ın çekimleri plana göre en geç eylül gibi başlayacakmış.

serenay sarıkaya-netflix

Daha önce Pera Palas, Kulüp gibi projelere göz atan ünlü oyuncu, sonunda Şahmeran’da karar kıldı. Merakla beklenen diziden gelecek detayları biz de heyecanla bekliyoruz.

Kıyafetlerini Türk Eğitim Vakfı’na Bağışlamıştı

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Bebek’te kameralara takılmıştı. Marjinal stili ile dikkat çeken güzel oyuncu gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Giymediği kıyafetlerini Türk Eğitim Vakfı’na bağışlayan Sarıkaya, “Kız çocuklarının eğitimi için böyle şeyler yapmayı seviyorum, biliyorsunuz. Kıyafetler evde duracağına faydalı olsun istedim” demişti.

serenay sarıkaya-netflix

Hem yeteneğiyle hem de iyi kalpliliği ile gönlümüzü kazanan güzel oyuncunun yeni işini tebrik ediyor, ona şans getirmesini diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz