Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’si Pelin Karahan’ın 3 Katlı Villası Görenleri Büyüledi! Makyaj Odası Bile Var

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’si Pelin Karahan’ın 3 Katlı Villası Görenleri Büyüledi! Makyaj Odası Bile Var

TRT 1 ‘in sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs’ta İnci rolüne hayat veren Pelin Karahan, 1 yıl önce taşındığı evinin kapılarını InStyle Home için açtı.

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın İnci’si!

Ekranlarda görmeyi özlediğimiz Pelin Karahan, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile tekrar gündeme geldi. İnci karakterine hayat veren Karahan’ın oyunculuğu, yine çok konuşuldu.

Kavak Yelleri ve Muhteşem Yüzyıl ile Ödül Almıştı!

blank

Güzel oyuncuyu ilk olarak Kavak Yelleri’nde izlemiştik. 2007-2011 yıllarına damga vuran dizide sergilediği oyunculukla, kariyer basamaklarını bir bir tırmanan Pelin Karahan, 2011 yılında Medya ve Sanat Ödülleri kapsamında En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu ödülüne layık görülmüştü.

blank

Başarılı oyuncuya ikinci ödülü ise Muhteşem Yüzyıl dizisi getirmişti. 2015 yılında BIAF-Beirut İnternational Awards Festival kapsamında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Pelin Karahan, sonrasında Yeter ve Yuvamdaki Düşman dizilerinde rol almıştı.

‘Tipik Kız Çocuğu Hayallerim Vardı’

blank

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, çocukluğundan bahsederken ‘Havuzlu ev, evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi tipik kız çocuğu hayallerim vardı.’ şeklinde anlatıyor. Şimdi hayallerinin gerçekleşmiş olduğuna şükreden oyuncu, geriye bir tek hayalinin kaldığını söylüyor.

‘Tek Hayalim Pastane Açmak’

blank

Mutfakta vakit geçirmekten keyif alan Pelin Karahan, çocukluktan kalan tek hayalinin pastane açmak olduğunu söylüyor. Ünlü oyuncu bu konuda plan yaptığını, ancak şu sıralar dizi çekimleri sebebiyle bu planı askıya aldığını belirtiyor.

Villası Göz Kamaştırıyor!

blank

Çocukluk hayalleri arasında evlenmek, çocuk sahibi olmak ve havuzlu bir villada yaşamak olan güzel oyuncu, şu sıralar gerçekleşen hayallerinin tadını çıkarıyor.

blank

Eşi ve çocukları ile birlikte yeni evinin keyfini süren Karahan, evin tadilatının yaklaşık 2 ay sürdüğünü, ama sonuçta istediğine kavuştuğunu söylüyor.

Evinin Duvarlarını Tutkusu ile Süslüyor!

blank

Annesinden kendisine miras kalan resim tutkusunu yıllardır yaşatan Pelin Karahan, evinin duvarlarını da kendi tablolarıyla süslüyor. En büyük hayallerinden birinin, evin duvarlarında kendi tablolarını görmek olduğunu söyleyen karahan, bunun aidiyet duygusunu beslediğini düşünüyor.

Makyaj Odası Bile Var!

blank

Pelin Karahan- Bedri Güntay çiftinin villası 450 m² alana sahip ve 5 odası bulunuyor. Villanın alt katına ebeveyn yatak odası, giyinme odaları ve makyaj odası; üst katında ise çocuk odaları yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz