Fahriye Evcen Şehir Hayatından Uzaklaşsa da Karan Olmadan Rahat Edemiyor: “Karan Yemeğini Yedi mi?”

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Fahriye Evcen Şehir Hayatından Uzaklaşsa da Karan Olmadan Rahat Edemiyor: “Karan Yemeğini Yedi mi?”

Güzel oyuncu Fahriye Evcen son zamanlarda şehir hayatının keşmekeşinden sıkılmış olacak ki kendini doğanın huzurlu kollarına emanet etti! Kısa bir doğa gezisinin ardından şehir hayatına dönen Fahriye Evcen’in aklında ise küçük oğlu Karan vardı. Kendi kendini trolleyen güzel oyuncu, dolaylı yoldan Karan’sız rahat edemediğini de bizlere duyurmuş oldu.

Uzun zamandır yeni projelerde göremediğimiz Fahriye Evcen kendini tamamen oğlu Karan’a adadı! 2017 yılında Burak Özçivit’le hayatını birleştiren Fahriye Evcen, özellikle de Karan dünyaya geldikten sonra dizi ve film tekliflerini rafa kaldırmayı tercih etti. Hatta reklam kampanyaları da olmasa güzel oyuncuyu neredeyse göremeyeceğiz bile.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Lansmanda Güzelliğiyle Büyüledi!

Bir kozmetik markasının reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde bir başka markayla da işbirliği yaptı. Bir çocuk bezi markasıyla anlaşan güzel oyuncu tanıtım lansmanında basın mensuplarının sorularını cevaplandırmaktan da çekinmedi. Hamilelik kilolarından kısa bir sürede kurtulan Fahriye Evcen; lansmanda güzelliği ve fitliğiyle herkesi büyülemeyi de başardı.

Eşi Burak Özçivit’in babalığı öve öve bitiremeyen Fahriye Evcen; “Burak çok iyi bir baba. Ben o anlamda gerçekten çok şanslıyım çünkü; bebeğin sorumluluğu büyük ölçüde anneye ait evet ama çok zorlu zamanlar olabiliyor. Annenin ‘benim bir kahve içmeye ihtiyacım var’ dediği zamanlar olabiliyor. Orada babanın da desteği olması ya da anne, kız arkadaş, çevrede kim varsa onun desteği çok önemli. Ben 2 senedir uykusuz yaşıyorum arkadaşlar! 2 senedir uyumuyorum.” açıklamasıyla kalplerimizi eritti.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen’in Aklı Karan’da!

blank

Lansmanın ardından kendini doğaya bırakan Fahriye Evcen, bugün doğa fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Hem kıyafetleriyle hem de güzelliğiyle baş döndüren Fahriye Evcen, kendi kendini trollemeyi de unutmadı. Karan’dan ayrı bir gün bile geçirmek istemeyen güzel oyuncu storylerde fotoğraf paylaşırken düşünceli bir karesinin üzerine “Acaba Karan yemeğini yedi mi?” yazarak hepimizi güldürdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz