Bir Koçovalı Daha Yeni Diziyle Anlaştı! Çukur’un Yıldız Oyuncusu FOX TV Dizisinde Rol Alacak

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Bir Koçovalı Daha Yeni Diziyle Anlaştı! Çukur’un Yıldız Oyuncusu FOX TV Dizisinde Rol Alacak

Finale yaklaşan “Çukur” dizisinin oyuncularının durup dinlenmeye niyeti yok! Birer birer yeni dizilerle anlaşan oyuncularda, sıra Necip Memili’ye geldi.

Çukur

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi “Çukur”, dört sezondur hız kesmeden devam ediyordu. Özellikle ilk iki sezonuyla televizyon tarihinde kendine özgü bir yer edinen dizi, son dönemde senaryo eleştirileri nedeniyle gözden biraz düştü. Ama her an her şeyin olabildiği “Çukur” senaryosu klasik bir mafya dizisinden çok ötede. Bu nedenle, son hamlelerle tekrar izleyiciyi kendine bağlamayı başardı. Yüksek ratingler ve yoğun seyirci isteği sayesinde diziye birkaç bölüm daha eklendi. Yine de, final hüznü oyuncuları pek etkilememiş gibi görünüyor. Her biri yeni projelerle anlaşmaya başladı bile!

Biri Dijitalde Biri Yaz Dizisinde

Kubilay Aka

“Çukur”un Celasun’u Kubilay Aka geçtiğimiz haftalarda diziye veda etti ve finali göremeyen isimlerden oldu. Onun yerine başrol oynayacağı bir yaz dizisini tercih etmişti çünkü! Ünlü oyuncu Bensu Soral’la başrollerini paylaştığı “Cam Tavanlar” dizisi, birkaç gün önce çekimlere başladı. Dizi şimdiden ilgi görse de, yaz dizisi klişelerinden “zengin erkek-saf kız”a bağlamasından da endişe ediliyor!

Hemen ardından dizinin ana karakteri Yamaç’ı oynayan Aras Bulut İynemli’nin de yeni projesi belli oldu. Kariyerinde üst üste yaptığı akıllı seçimlerle yıldız bir oyuncu haline gelen Aras Bulut İynemli de dijitali seçti. Ünlü oyuncu, Netflix’in henüz detayları açıklanmayan yeni projelerinden biriyle el sıkıştı.

Şimdi de sıra diğer Koçovalı’lardan birine geldi!

“Kanunsuz Topraklar” İçin El Sıkıştı

Necip Memili

Dizinin Cumali’si Necip Memili, bir süre kızına ve eşine vakit ayırmak istediğini söylemişti. Belli ki, fikrini değiştirmiş! Ünlü oyuncu, Gold Film’in yeni sezonda FOX için çekeceği “Kanunsuz Topraklar”ın kadrosuna dahil oldu. Usta yönetmen Faruk Teber’in yöneteceği diziyi güçlü kalemiyle Zülküf Yücel yazacak. Başrollerdeyse “Bir Zamanlar Çukurova”yla kendini kanıtlayan Uğur Güneş ve “Ramo”nun yıldızı Esra Bilgiç var. Hal böyle olunca, Necip Memili de yeni sezonun en güçlü yapımlarından biri olan “Kanunsuz Topraklar”a hayır diyememiş! Bakalım, bu dizi başka yıldızları da kadrosuna katabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz