Müge Anlı’nın Bu Halini İlk Kez Göreceksiniz! Sesi de Çok Güzelmiş: Yayında Sherlock Kuliste Yıldız Tilbe!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Müge Anlı’nın Bu Halini İlk Kez Göreceksiniz! Sesi de Çok Güzelmiş: Yayında Sherlock Kuliste Yıldız Tilbe!

ATV’nin kültleşmiş sabah programı sunucusu Müge Anlı, stüdyoda her ne kadar dobra, sert ve Sherlock Holmes olsa da; yayın bittikten sonra pamuk gibi biri oluyor! Bizler genellikle güzel sunucunun canlı yayında takındığı tavırlara alışık olsak da; Müge Anlı sağ olsun Instagram hesabı açtıktan sonra kulis arkasında ve günlük hayatında nasıl biri olduğunu takipçilerine göstermeye başladı.

Müge Anlı’nın Sesi Herkesi Büyüledi!

Geçtiğimiz günlerde foklör yaparken ve kanun çalarken videolar paylaşan Müge Anlı, bugün Instagram hesabında Yıldız Tilbe’nin en sevilen parçalarından “Çabuk olalım aşkım”ı seslendirirken video paylaşınca sosyal medya yıkıldı! Güzel sunucunun on parmağında on marifet, hem oynuyor hem çalıyor hem de söylüyor. Müge Anlı iyiki Instagram hesabı açmış!

Müge Anlı canlı yayında her ne kadar ciddiyetinden ve hassaslığından ödün vermiyor olsa da yayın bittikten sonra özellikle programdaki Rahmi ve Şevki Hoca’yla eğlenceli sohbetlere dahil olmaktan geri durmuyor. Ancak Müge Anlı’nın bu eğlenceli ne neşeli haline alışmamız biraz zaman alacak. Eee kolay değil uzuuuun yıllardır Müge Anlı’nın sadece ciddi, dobra ve sert halini görmeye alıştık, hemencecik bu haline adapte olmamızı bekleyemezsiniz!

Önce Folklör, Sonra Kanun, Şimdi de Şarkı!

Müge Anlı çevresinden ve seyircilerinden gelen ısrara dayanamadı ve sonunda Instagram hesabı açarak; sevenleriyle sosyal medyada da buluşmaya başladı. Hesabını açtıktan sonraki 24 saat içinde 1 milyon aboneyi aşan güzel sunucunun şu anda Instagram’da tam 1,8 milyon takipçisi var! Hafta içi her gün yayın öncesinden ya da kulis arkasından eğlenceli görüntüleri takipçileriyle paylaşan Müge Anlı, önceki hafta folklör oynarken ve kanun çalarkan video paylaşarak sanatsal kişiliğini de ortaya koymuştu.

Bugün ise güzel sesinden bizleri mahrum bırakmak istemeyen Müge Anlı; kulis arkasında Yıldız Tilbe’nin sevilen “Çabuk Olalım Aşkım” şarkısını seslendirdiği anları Instagram hesabında paylaştı. Güzel sunucuya birkaç dakika içinde binlerce like geldi! Bakalım ilerleyen zamanlarda Müge Anlı’nın başka hangi yeteneklerini göreceğiz?

Benzer Haberler

Alev 27 Nisan 2021

Müge abla herşey ile güzel zaten

Yorum Yaz