Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Yıldızı Pelin Karahan’dan Şaşırtan Açıklamalar! “Bakımı Kendim İçin Yapıyorum”

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Yıldızı Pelin Karahan’dan Şaşırtan Açıklamalar! “Bakımı Kendim İçin Yapıyorum”

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından Pelin Karahan bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Bomba gibi bir proje ile tekrar sevenleriyle buluşan Pelin Karahan, güzellikle ilgili açıklamalarda bulundu. Ekranda kötü gözükmenin onu kötü bir oyuncu yapmayacağını dile getiren güzel oyuncu, “Bakımımı kendim için yapıyorum” dedi.

pelin karahan-bir zamanlar kıbrıs

1984 yılında doğan güzel oyuncu, ülkemizin popüler kadın oyuncularından biri. Kavak Yelleri dizisi ile büyük bir çıkış yapan ünlü ismi en son Yuvamdaki Düşman adlı projede izlemiştik. Sonrasında yemek programı sunan yıldız oyuncumuz uzun bir süredir setlerden uzak kalmıştı. 2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine giren Karahan’ın iki çocuğu ve mutlu bir yuvası var.

pelin karahan-bir zamanlar kıbrıs

İzlemeyi çok özlediğimiz ünlü oyuncunun ismi TRT’nin iddialı yeni projesi “Bir Zamanlar Kıbrıs”ta geçince çok sevinmiştik. İzleyiciyle buluşmayı iple çeken güzel oyuncumuz, şaşırtan açıklamalar da bulundu.,

“Sporumu da Kendin İçin Yapıyorum, Bakımımı da”

Duru güzelliği ile kalbimizde taht kuran Pelin Karahan, güzellik ile ilgili konuştu. Ekranda iyi çıkmamanın onu kötü bir oyuncu yapmayacağını söyleyen yıldız isim, “Herkesin incecik beli olamaz, olmamalı da” diye de ekledi.

pelin karahan-bir zamanlar kıbrıs

Sporunu ve bakımını ne eşi için, ne çocukları için, ne de işi için yaptığını söyleyen Karahan, “Bakımımı ve sporumu kendim için yapıyorum” dedi. İnsanın kendi gibi olmasını söyleyen güzel oyuncu “Bir bakımlı olmak var bir de kendin gibi olmamak” diye açıklama yaptı.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yarın Başlıyor

pelin karahan-bir zamanlar kıbrıs

Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesini izleyeceğimiz Bir Zamanlar Kıbrıs yarın ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özemir ve Devrim Saltoğlu olan diziyi izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz