Kısa Saçlı Günlerini Özlüyor! Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün’den Bu Kez “Ay Serisi” Geldi

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Kısa Saçlı Günlerini Özlüyor! Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün’den Bu Kez “Ay Serisi” Geldi

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, bu kez bir “ay serisi” ile karşımıza çıktı. Kısa saçlı olduğu günlere bir #tb yapan Büyüküstün, takipçilerini çok mutlu etti.

Tuba Büyüküstün

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, uzun süredir ara verdiği televizyona “Sefirin Kızı” dizisiyle döndü. Hem hayranları Tuba Büyüküstün’e kavuştu, hem de fenomen dizi “Kara Para Aşk”ın efsane ikilisi tekrar bir araya geldi. Altı sene sonra beraber oynayan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’e zaman hiç uğramamış gibi. Hala aynı görünüyorlar!

blank

Bu durumda, uzun süredir saçlarını kısa tutan Tuba Büyüküstün’ün bu kararından cayması da etkili tabii ki. Star oyuncunun son televizyon dizisi “Cesur ve Güzel”de bile saçları hep kısacıktı. Oysa Tuba Büyüküstün sektöre adım attığı günden beri muhteşem saçlarıyla biliniyordu ve şampuan reklamlarının aranan yüzüydü. Ama aniden saçlarını kestirmeye karar vermişti. Bu seçimini de, “Kendi isteğimle kestim. New York’ta bir kuaföre girdim, çıktığımda saçlarım kısacıktı. Kendimi çok hafiflemiş hissettim” sözleriyle açıkladı.

Saçlarını Çok Özlemiş

Tuba Büyüküstün

Uzun süre kısa saçlarıyla izlediğimiz Tuba Büyüküstün, o dönemde “İstanbul Kırmızısı” filmi ve “Cesur ve Güzel” ile karşımıza çıktı. “Rise of Empires: Ottoman”a kadar da onu uzun saçlı gören olmadı. Ama son paylaşımları, “Sefirin Kızı” bittikten sonra yine kısa saça döneceğinin bir işareti gibi. Karşınızda “dolunay” Tuba Büyüküstün!

“Ay serisi” devam ediyor!

Ay ışığı ile bitiriyoruz!

Tuba Büyüküstün, son günlerde çok yorulduğunun sinyallerini vermeye başladı. Sık sık da kısa saçlı günlerinden paylaşım yapıyor. Ama “ay serisi” gibisini hiç görmemiştik, belli ki yine hafiflemek istiyor! Sizce, kısa saç mı, yoksa uzun saç mı ünlü oyuncuya daha çok yakışıyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz