Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel O Sorulara Çok Sinirlendi! ” Bunun Üzerine Konuşmayacağım”

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel O Sorulara Çok Sinirlendi! ” Bunun Üzerine Konuşmayacağım”

Fox Tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı ile hepimizin gönlünü kazanan güzel oyuncu Hande Erçel’in ismi bir süredir iş insanı Murat Akdoğan ile anılıyordu. Aşk haberlerini yalanlayan ünlü oyuncu kendisine yöneltilen sorulara çok sinirlendi. Ünlü oyuncu bu haberlerin onun için çok kötü olduğunu ve konuşmak istemediğiniz dile getirdi.

sen çal kapımı-hande erçel-murat akdoğan

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından olan Hande Erçel, başarılı performansı kadar aşk hayatı ile de gündemde. 1993 doğumlu olan güzel yıldızı ilk olarak Hayat Ağacı dizisinde izlemiştik. İlk dizisiyle televizyon dünyasının ilgisini çeken güzel oyuncu en büyük çıkışını ise Güneşin Kızları projesiyle yaptı. Ondan sonra Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci, Halka gibi önemli projelerde izlediğimiz Erçel, şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde fırtınalar estiriyor.

sen çal kapımı-hande erçel-murat akdoğan

Daha önce Merve Boluğur’un eski eşi Murat Dalkılıç ile ilişki yaşayan ünlü oyuncunun adı sık sık Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile anılıyordu. Dizideki uyumlu kimyaları ve ekranlarından ardından bile hissedilen enerjileri sebebiyle çok yakıştırılan ikili, her fırsatta bu aşk dedikodularını yalanlıyordu. Herkes Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den bir haber beklerken Hande Erçel’in Murat Akdoğan ile ilişkisi olduğu konuşulmaya başlandı.

“Bunun Üzerine Konuşmayacağım”

Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel, İstinye’de arkadaşını spor salonuna bırakırken kameralara yakalandı. Hakkında çıkan Murat Akdoğan ile ilgili aşk dedikodularına ilk kez cevap veren güzel oyuncu, aşk haberlerini kesin bir dille yalanladı. Bu haberlerin onun için kötü olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, “Benim ağzımdan bir şey duymadan yazmayın” diye gazetecileri uyardı.

sen çal kapımı-hande erçel-murat akdoğan

“Bunun üzerine daha fazla konuşmayacağım” diyen Erçel, bu haberlerin gereksiz olduğunu dile getirdi.

Murat Akdoğan’ın babası Onaylamamıştı

sen çal kapımı-hande erçel-murat akdoğan

Murat Akdoğan’ın ailesinin haberlerden rahatsız olup bu ilişkiyi onaylamadığı iddiası çok konuşulmuştu. Murat Akdoğan babasının uyarısını dinleyip Hande Erçel’den ayrıldığı iddiası ise gündemi uzun süre meşgul etmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz