Baht Zamanı’nın Başrolleri Belli Oldu! Duyduğumuza Göre Alp Navruz’un Partneri Yağmur Tanrısevsin Olacak

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Baht Zamanı’nın Başrolleri Belli Oldu! Duyduğumuza Göre Alp Navruz’un Partneri Yağmur Tanrısevsin Olacak

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Yağmur Tanrısevsin, sonunda setlere dönüyor. Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Baht Zamanı için teklif götürüldüğü iddia edilen Yağmur Tanrısevsin, Elimi Bırakma dizisinde izlediğimiz Alp Navruz ile partner olacağı konuşuluyor.

yağmur tanrısevsin-baht zamanı-alp navruz

Yaz için kolları sıvayan Kanal D, yepyeni bir yaz dizisiyle izleyiciyi buluşturacak. Afili Aşk, Bizim Hikaye, Sol Yanım gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Arc Film’in yapacağı Baht Zamanı daha şimdiden hepimizde büyük bir heyecan yarattı. Merakla beklenen dizinin konusu ve karakter ayrıntıları henüz açığa çıkmasa da erkek başrol için Alp Navruz’un düşünüldüğü haberini almıştık.

yağmur tanrısevsin-baht zamanı-alp navruz

Arkadaşlar İyidir, Fazilet Hanım ve Kızları, Elimi Bırakma, Zümrüdüanka gibi dizilerden tanıdığımız yakışıklı oyuncu, ülkemizin en sevilen erkek oyuncularından biri. Cast çalışmalarına devam eden Baht Zamanı’nın erkek başrol oyuncusunun Alp Navruz olacağını duymuştuk. Birçok teklifi değerlendiren ünlü isime çok fazla iş teklifi geldiği söylenmişti. Henüz net bir seçim yapmayan ünlü oyuncunun hangi projeyi seçeceği merak konusu.

Baht Zamanı’nın Kadın Başrolü Sevindirdi

Kadın başrol arayışında olan dizinin başrolü için Yağmur Tanrısevsin’e teklif götürüldüğü iddia edildi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu ve 1990 yılı Mersin doğumlu olan güzel oyuncuyu, Güneşi Beklerken, Kaçış, Aşk Ağlatır, Bana Baba Dedi, İki Yalancı gibi dizilerde izlemiştik. En son Baba Parası filminde izlediğimiz yıldız oyuncunun setlere döneceği haberi herkesi çok heyecanlandırdı.

yağmur tanrısevsin-baht zamanı-alp navruz

Bildiğiniz gibi dizinin başarısında partnerler arası uyum da oldukça önemli. Biz bu ikiliyi çok yakıştırdık doğrusu. Sizce nasıl olurlar?

Koronavirüse Yakalanmıştı

yağmur tanrısevsin-baht zamanı-alp navruz

Birkaç hafta önce koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu sevenlerini oldukça korkutmuştu. Koronavirüsü hafif bir şekilde atlatan güzel oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz