“Hadsiz” Neslihan Atagül Hakkındaki Gerçekler Çok Şaşırttı: “Dar Gelirli Bir Ailede Büyüdüm”

Beyza S.

Haberler

2 Mayıs 2021

“Hadsiz” Neslihan Atagül Hakkındaki Gerçekler Çok Şaşırttı: “Dar Gelirli Bir Ailede Büyüdüm”

Neslihan Atagül kendi projesi olan Hadsiz Dergi’ye konuştu. Hayatındaki sınırları ne zaman aştığını anlatan ünlü oyuncunun hakkındaki gerçekler herkesi çok şaşırttı.

neslihan atagül

Yaprak Dökümü, Canım Babam, Fatih Harbiye, Kara Sevda gibi dizilerden izlediğimiz Neslihan Atagül şüphesiz Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Duru güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla herkesin gönlünde taht kuran ünlü oyuncuyu en son fenomen dizi Sefirin Kızı’nda izlemiştik. Sefirin Kızı dizisiyle ününe ün katan başarılı oyuncu, yaşadığı sağlık problemleri sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Bir süredir tedavi gören ünlü isim şimdi çok daha iyi.

neslihan atagül

Ekranlarda fırtınalar estiren güzel oyuncunun yaptıkları bu kadarla da sınırlı değil. “Hadsiz” isminde bir dijital dergi projesi olan ünlü isim, anlayacağınız hiç boş durmuyor. Her sayıda kalıplarını aşıp fark yaratan insanlarla buluşan “Hadsiz” in bu sayısında ise Neslihan Atagül var.

“Dar Gelirli Bir Ailede Büyüdüm”

Kendi sınırlarını aşması hakkında konuşan Neslihan Atagül, çocukluğundan bahsetti. Çocukluğu Bağcılar’da geçen ünlü oyuncu, dar gelirli bir ailede büyüdüğünü dile getirdi. Sürekli sokakta olduğunu o sebeple de sokağın kokusunu bildiğini söyleyen Atagül “Tam bir sokak çocuğuydum” diye açıklama yaptı. O zamanlardan beri oyuncu olmak isteyen Neslihan Atagül, henüz 13 yaşındayken oyunculuk yapmak için adım attığını açıkladı.

neslihan atagül

Bilinmeyen numaralardan ajans numarası alan Atagül “O ajansı arayıp “Ben sizin ajansınıza kaydolmak ve oyuncu olmak istiyorum” dedim.” diyerek o yaşlarını anlattı. Evinde bilgisayar ve internet olmadığı için ajansı telefon ile aradığını dile getiren ünlü isim, ajansa kaydolduktan sonra ise 6 ay boyunca hiç ses çıkmamış. Daha sonra bir audition’a çağrılan Atagül, bir sürü zorluk atlattığını dile getirdi. Ünlü isim kalıplarından çıkmak isteyen gençler için ise “Bunun da en kestirme yolu: gönüllerinin onlara fısıldadığı o sese kulak verip, kendi yapabileceklerini bilerek, inandıkları şeylerin peşinden gitmeleridir.” diye tavsiye verdi.

Benzer Haberler

Kübra karakuş 2 Mayıs 2021

Nasılsın

Yorum Yaz