Bulimia Açıklamasından Sonra Kilo Veren Duygu Özaslan’dan Spor Sonrası Story: “İyiki Bi Spor Yaptın Badi Ekrem!”

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Bulimia Açıklamasından Sonra Kilo Veren Duygu Özaslan’dan Spor Sonrası Story: “İyiki Bi Spor Yaptın Badi Ekrem!”

Duygu Özaslan, herkesin tanıdığı milyonlarca takipçisi olan Youtuberlardan bir tanesi! Youtube kanalında paylaştığı Vlog ve makyaj videolarıyla büyük takipçi kitlesi elde etti! Bugünlerde Youtube kanalını aktif olarak kullanmasa da; çektiği videolardan ziyade kilolarıyla gündeme gelmeyi başarıyor güzel fenomen!

Kiloları Yüzünden Alay Konusu Olmuştu!

Duygu Özaslan, en az Youtube kadar Instagramda ve Twitter’da da aktif! Özellikle geçtiğimiz yaz Instagram hesabından kendine “ufak dokunuşlar” yaptığı fotoğrafları takipçileriyle paylaşıyordu çoğu kez. Bu Photoshop uygulanmış fotoğrafları, Instagram kullanıcıları fark etse de; gündem olacak kadar olay olmuyordu.

Ancak Temmuz ayının başlarında, sosyal medyanın ağına Duygu Özaslan’ın habersiz çekildiği fotoğraflar düşünce; resmen Twitter’da yer yerinden oynadı! Duygu Özaslan ismi TT oldu ve hakkında 1 milyonun üzerinde tweet atıldı!

Duygu Özaslan

Toplumun dayattığı güzellik algısının dışında olmasına rağmen, öyleymiş gibi pozlar vermesi sosyal medya kullanıcı tarafından çok eleştirildi! Hatta, kendini olmadığı biriymiş gibi gösterdiği için günlerce linç edildi!

Bulimia Açıklaması!

Bu olaydan günler sonra Youtube kanalında Bulimia hastası olduğunu açıkladı Duygu Özaslan: “Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; Bulimia Nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim”

Azmimle Gurur Duyuyorum!

Bütün bu olayların ardından sessizliğe bürünen Duygu Özaslan, geçtiğimiz haftalarda Instagram’dan paylaştığı, fit fotoğrafının altında beklenmedik bir yorum aldı!

Duygu Özaslan Instagram Yorum

“Yandığın şeyle yakıyorsun insanları, ideal vücut bu olduğu için kendi vücudum yerime shopla yapıyorum bunu” yorumuna karşılık olarak, “Çok ciddi spor yapıp kilo verdim kusura bakmayın ama azmimle de gurur duyuyorum” cevabını verdi takipçisine!

Spor Sonrası Story Paylaştı!

Hem Instagram’dan hem de Twitter’dan kilo verdiğini yedi düvele açıklayan Duygu Özaslan, bugün paylaştığı storysinde de spor yaptığını takipçilerine hatırlatıyor! Videonun üzerine “iyiki bi spor yaptın badi ekrem!” notunu yazarak kendini ti’ye alıyor güzel fenomen.

Ayrıca “benim istedikten sonra yapamayacağım hiçbir şey yoktur bunu bazen unutuyorsunuz” açıklamasıyla da takipçilerine mesaj göndermeli ihmal etmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz