İrem Sak Telefonunda Kayıtlı Olan Tanımadığı Ünlülerin Çevrimiçi Olup Olmadığına Bakıyormuş: “Uyumuş mu ne yapıyor…”

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

İrem Sak Telefonunda Kayıtlı Olan Tanımadığı Ünlülerin Çevrimiçi Olup Olmadığına Bakıyormuş: “Uyumuş mu ne yapıyor…”

Son zamanlarda Çukur dizisinde “Seren Erdenet” karakteriyle ekranlarda izlediğimiz İrem Sak’ı bu kez de bir Youtube programında görüyoruz. Fezi Altun ve Seçkin Süngüç’ün programı olan “Bize Kaldı”ya katılan İrem Sak programda çok şaşırtıcı ifadelerde bulundu!

Bize Kaldı programı bir Youtube içeriği aslında. Fezi ve Seçkin programa ünlüleri davet edip onlara makyaj yapıyorlar. Makyaj işin bahanesi tabii! Makyajla uğraşırken kadınların dilinin çözülmesi ve her şeyi döküvermeleri amaçlanıyor anladığımız kadarıyla.

Programda da neler konuşuldu neler… Hepsini anlatmayacağım tabii ama çok çarpıcı bir konu vardı ki bahsetmezsem olmaz.

“Çevrimiçi mi DiyeTek Tek Bakıyorum”

Programda İrem Sak’ın yurtdışında en beğendiği erkek mi konuşulmadı, 2012’de sunuculuğunu yaptığı Altın Kelebek Ödül Programı mı? Daha neler neler… İrem Sak’da iddialıydı ama. Öyle ki “Benim burada cevaplamayacağım hiç bir şey yok!” dedi gülerek.

Fevzi ve Seçkim İrem’e bir soru sordular. Tam da kişisine sormuşlar. Soru şuydu; “Telefonunda hiç tanışmadığın ama ünlü olan birinin numarası var mı?”. İrem Sak’ın cevabı “Var.” oldu tabii. Hem de çok armış çook!

Davet için veya program için toplu Whatsapp grupları kurulduğunda grupta kim var diye bakanlardanmış İrem Sak. Burcu Esmersoy’u yüz yüze tanışmamalarına rağmen Whatsapp grubundan kaydetmiş mesela. Kaydedeyim belki lazım olur diye düşünüyor anlaşılan.

İrem Sak’ın telefonunda Kenan Doğulu’nun numarası varmış bir de. Onu da bir grup aracılığıyla kaydetmiş. “Aramıyorum, sormuyorum, mesaj atmıyorum, kimseye vermiyorum numaralarını. Dursun!” diye açıklamasını da yaptı İrem Sak. Beren Saat’in buna tepkisi ne olurdu acaba?

İşin en komik bölümüne geliyoruz! Güzel oyuncu bir de çevrimiçi olup olmadıklarına bakıyormuş bu ünlülerin. Son olarakda Tarkan’ı saymadan geçemedi ünlü oyuncu.Tarkan’ı da “king” emojisiyle kaydetmiş.

“Çok seviyoruz onu!” diyerek Tarkan’a da mesajını programdan iletiyor. Kötü bir niyeti yok oyuncumuzun anladığımız kadarıyla. Belki lazım olur düşüncesinde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz