Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ve Melisa Emirbayer Üçgeninde Son Dakika Açıklaması: “Herkesten Özür Dilerim…”

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ve Melisa Emirbayer Üçgeninde Son Dakika Açıklaması: “Herkesten Özür Dilerim…”

Survivor programından tanıdığımız ve ardından TV8’in programlarında yer almaya devam eden Melisa Emirbayer’in ismi Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra ile anılmış ve bu iddialar 1 hafta boyunca gündemi kasıp kavurmuştu!

İlk İddia: Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’i Darp Etti.

Selin Ciğerci Melisa Emirbayer Gökhan Çıra

2 hafta önce Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil’in ortaya attığı bu iddia, magazin gündemini ve sosyal medyayı uzun bir süre sallamış, iddiaların ardı arkası kesilmemişti!

İddiaya göre, Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra; gönlünü Melisa Emirbayer’e kaptırmıştı. Bunu öğrenen Selin Ciğerci ise Melisa Emirbayer’i darp edip alıkoymuştu!
Bu iddiaların detaylarını daha önce sizlere anlatmıştık:

İkinci İddia: Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’e Sus Payı 2 Milyon TL Verdi!

Selin Ciğerci Melisa Emirbayer Seren Serengil

Önce Seren Serengil’in iddialarını kabul eden Melisa Emirbayer, ertesi gün Selin Ciğerci ile video çekerek “kandırıldım” demiş ve Seren Serengil’in iddialarını reddetmişti. Melisa Emirbayer’in bu tavrı kafalarda soru işareti oluşmasına sebep olurken; Seren Serengil, Selin Ciğerci’nin sus payı olarak Melisa Emirbayer’e 2 milyon TL verdiğini iddia etmiş ve elindeki bütün ses kayıtlarını, mesajlaşmaları Melisa Emirbayer’den izinsiz Instagramda ve Söylemezsem Olmaz programında yayınlamıştı!

Bunun üzerine Melisa Emirbayer; Seren Serengil, Bircan Bali ve şarkıcı Arto hakkında mahkeme kararıyla kendisi hakkında konuşmalarına yasak getirmişti!

Herkesin iddiaları o kadar karışık! Aşağıya Melisa Emirbayer ile ilgili linkleri bırakıyorum!

Melisa Emirbayer Özür Diledi!

Bütün bu iddialar ve çarpıcı açıklamalardan sonra taraflar sessizliğe büründü! Hele de olayların baş kahramanı olan Melise Emirbayer, Instagram hesabını kapatmış ve olayların dışında kalmayı tercih etmişti.

Geçtiğimiz günlerde tekrardan Instagram hesabını açan Melisa Emirbayer; sevenlerinden, takipçilerinden ve arkadaşlarından özür dilediği bir açıklama yayınladı! Bu süreçte çok yıprandığını, birçok kişiyi kaybettiğini söyleyen Melisa Emirbayer, herkesten af diledi ve yaşananları gençliğine verilmesini istedi!

İşte Melisa Emirbayer’in o açıklaması:

Melisa Emirbayer açıklama
Benzer Haberler

Burcu 7 Aralık 2020

Selin cok ıyı yapmıs bence. Kızı dovmekle kadının kocasıyla ılıskı baslatmıs dua et öldurmemıss. Bnm esımle ılıskı baslattck bnde susucamm ahaytt paralarım m bennn o kızzı helal olsun selinnn

Yorum Yaz