İrem Derici Fotoğrafına “KALKTI!” Yorumu Yapan Takipçisine Gereken Ayarı Verdi!

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

İrem Derici Fotoğrafına “KALKTI!” Yorumu Yapan Takipçisine Gereken Ayarı Verdi!

O Ses Türkiye ile hayatımıza giren İrem Derici; bırakın O Ses Türkiye yarışmasının şampiyonları, jüri koltuğunda oturan isimlerden bile daha ünlü hale geldi geçtiğimiz birkaç senede! Güçlü sesi, kendine has konuşma stili ve hazır cevaplılığıyla sosyal medyada ve magazin dünyasında kendinden çokça söz ettiriyor İrem Derici!

Bugün onu gündem haline getiren şey ise, Instagram’da takipçisine verdiği cevap!

Uzun Zamandır Uyarılmamıştım!

İrem Derici, geçtiğimiz haftalarda Senin Hastan isimli bir şarkı çıkartmış ve dinleyicilerinin beğenisine sunmuştu! Kısa zamanda pek çok kişi tarafından beğenilen şarkı, müzik listelerinde zirveyi zorlamaya başladı ama İrem Derici’nin Brezilyalı modelle çektiği klibi RTÜK müstehcen bulunca ortalık karıştı!

Senin Hastan isimli şarkısına klip çekmek isteyen İrem Derici, klipte kendisine eşlik etmesi için Brezilyalı model Diogo Fedrizzi ile anlaştı ancak klipte bulunan bazı sahneler Radyo ve Televizyon Kurulu’na (RTÜK) göre müstehcen bulundu ve İrem Derici bu yüzden uyarı aldı!

Bu olayın ardından, hazır cevaplığı ile nam salan İrem Derici, Twitter hesabından; “Uzun zamandır uyarılmamıştım. Uyarıldım, iyi geldi” açıklasında bulundu!

“İşsiz Kalırsam…”

Birkaç hafta önce Koronavirüs testi pozitif çıkan İrem Derici, hastalığı hafif atlatmış ve iyileşmesinin ardından programlara katılmaya başlamıştı. Sanane Cihanna isimli YouTube kanalına konuk olan İrem Derici, programda söylediği bir cümle ile olay oldu!

Estetik konusu açılınca göğüsünde silikon olduğunu söyleyen İrem Derici, yine kendi tarzıyla herkesi çok güldürdü: “Göğüslerime 4 bin euro verdim. İşsiz kalırsam onları satacağım. Alan olur herhalde. Britney Spears çiğnenmiş sakızını satıyor, onu alan var” diyerek izleyenleri hem güldürdü hem de şaşırttı!

Takipçisine Ayar Verdi!

İrem Derici’nin tabiri caizse ayar verdiği kişiler sadece ünlüler ya da RTÜK değil! Instagram’ı aktif olarak kullanan şarkıcı, dün paylaştığı fotoğraf sonrası kendisine yorum yapan takipçisine cevap verdi!

İrem Derici’nin paylaştığı bu siyah beyaz karenin altında ise şunlar yaşandı:

İrem Derici

İrem Derici yine Yargı Machine modunu açmış ve acımamış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz