Nalan’la Hiç İlgisi Kalmadı! Camdaki Kız’ın Yıldızı Burcu Biricik Yeni Maceralar Peşinde

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Nalan’la Hiç İlgisi Kalmadı! Camdaki Kız’ın Yıldızı Burcu Biricik Yeni Maceralar Peşinde

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, “Camdaki Kız” dizisinde oynadığı Nalan karakteri sayesinde zirveye çıktı. Nalan’ı büyük bir doğallıkla yansıtsa da, o karakterle uzaktan yakından alakası olmadığını sezon bitince anladık!

Burcu Biricik

Bu aralar nereye baksak Burcu Biricik’i görür olduk. “Kırmızı Oda”da oynadığı Boncuk karakteriyle uzun bir aradan sonra dikkati üzerine çeken oyuncu, ekiple iyi anlaşmış olacak ki hemen yapım şirketinin yeni dizisine transfer oldu! Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yıllardır uyarlanması için beklediği ama nedense en sona kalan romanı “Camdaki Kız”ın başrol oyuncusu Burcu Biricik oldu. Hemen ardından oynadığı reklamlar ve Netflix’in pek çok ülkede izlenme rekoru kıran dizisi “Fatma” da gelince, ünlü oyuncu kariyerinin zirvesine çıktı.

Burcu Biricik

Şüphesiz ki, onun yükselişinde en çok etkisi olan projesi “Camdaki Kız” oldu. Dijital platformlar büyüse de televizyonun getirdiği popülerliği ve geniş etkiyi yadsıyamayız sonuçta! Burcu Biricik, “Camdaki Kız”ın saf, tecrübesiz, travmalar ve büyük bir baskı altında büyüyen Nalan’ını büyük bir doğallıkla yansıtınca da son ayların en popüler oyuncusu oldu. Ama dizi sezon finali yapınca, Nalan’ın o sakin hallerinden eser kalmadı. Gerçek ve maceracı Burcu Biricik’le tekrar buluştuk!

Macerada Bile Ciddi

Burcu Biricik’in Nalan’la tek ortak noktası, en heyecanlı anlarda bile sakin ve ciddi kalabilmesi muhtemelen! Normalde oldukça maceracı ve neşeli biri olan oyuncu, dizi biter bitmez eşiyle birlikte yollara düştü. Zaten çiftin en büyük ortak noktası macera ve seyahate olan düşkünlükleri. Burcu Biricik evlenme teklifini bile son anda plan değiştirip gitmek zorunda kaldıkları Sri Lanka’da, bir dağın tepesinde aldı, gerisini siz düşünün!

Çift dün de bir off-road macerasına çıktı. Arabayı da büyük bir ciddiyetle Burcu Biricik kullandı. Bu kadar da maceracı ve her şeyi halleden biri olduğunu bilmiyorduk!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz