Söylemezsem Olmaz’ın Gözde Yorumcusu Bircan Bali’nin Dudakları ile Başı Dertte! Linç Edilmekten Kurtulamıyor

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Gözde Yorumcusu Bircan Bali’nin Dudakları ile Başı Dertte! Linç Edilmekten Kurtulamıyor

Söylemezsem Olmaz’ın çılgın yorumcularından Bircan Bali şu sıralar sosyal medyada oldukça aktif paylaşım yapıyor. Hatta platformları karıştırıp Tiktok Akımlarını Instagrama taşıyor. Ünlü sunucu çok eğlendiği videolarda bile linç edilmekten kurtulamıyor.

Ne Yapsa Olay Oluyor!

Ünlü sunucu Bircan Bali, hayatını gözler önünde yaşamayı seviyor. Hal böyle olunca ne yapsa, ne dese olay oluyor. Sosyal medya hesabındaki her paylaşımından sonra yorumlarla linç ediliyor.

Meğer Estetik Harikasıymış

blank

Güzelliğiyle akılları baştan alan Bircan Bali’nin son halleri çok konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde 20’li yaşlar akımına uyarak 2009 yılında çekilen bir fotoğrafını paylaşan Bircan Bali’nin o fotoğrafı görenleri şaşkına uğratıyor. O günden beri geçirdiği estetik müdehalelerle adeta siması değişen ünlü sunucu, eleştirilere hiç mi hiç aldırmıyor.

Mesajlar Alıyor

blank

Geçtiğimiz aylarda kızı Saygı Karen’i kucağına alan Bircan Bali, kısa bir süre sonra avukat eşi Ömer Gezen’den boşandı. Oldukça medeni bir şekilde ayrıldıklarını söyleyen ünlü sunucu, ayrılıktan hemen sonra ünlüler camiasının çapkınlarından mesajlar almaya başladı. Bali bu konuya, isim vermeden ‘bütün mavi tikli hesaplardan mesajlar yağıyor’ şeklinde açıklama getirerek, hayranları konusunda takipçilerini merakta bıraktı.

O Paylaşımları Eleştiriliyor

Ayrılıktan sonra sosyal medya hesabını çok daha aktif kullanmaya başlayan Bircan Bali, Tiktok’un meşhur akımlarını Instagram’a taşıdı. Ne yazık ki pek de başarılı oyunculuk sergileyemeyen Bali’nin o paylaşımları takipçilerinden çokça eleştiri aldı. Ancak Bircan Bali’nin tek eleştirilen yönü oyunculuğu değildi.

Yine Linç Edildi!

Bu gün bir video paylaşarak çalan şarkıyı bilene like atacağını duyuran Bircan Bali’ye, şarkıdan çok dudakları ile iligili yorumlar yağdı. Birçok takipçisi dudaklarını çok abartılı bulduğunu kibar bir dille söylerken, bazı hadsiz kullanıcılar adeta Bircan Bali’yi linç etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz