Bowling Heyecanını Abarttılar! Sevgilisi Duygu Özaslan’a Önce Tekme Attı Sonra Sarılmaya Başladılar

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Bowling Heyecanını Abarttılar! Sevgilisi Duygu Özaslan’a Önce Tekme Attı Sonra Sarılmaya Başladılar

Ünlü youtuber ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, takipçilerinin dilinden düşmüyor. Her hareketi olay olan Özaslan, bu sefer de Bowling heyecanıyla gündeme geldi.

Kiloları Çok Eleştirilmişti!

Geçtiğimiz yıl sarı bikinili fotoğrafı olay olan Duygu Özaslan, kiloları yüzünden bir hayli eleştirilmişti. Sosyal medya kullanıcılarının dilinden kurtulamayan Özaslan, hakaret dolu sözlerle adeta linç edilmişti.

Blumia Nevroza Kabusuna Yakalandı!

blank

Olay yaratan fotoğrafların ardından açıklama yapan Duygu Özaslan “Magazin muhabiri arkadaşımız o kadar özel bir yerde beni bulduğu için ona teşekkür ederim. Beni o kadar kötü çıkardığı için ayrıca teşekkür ederim. Evet, kilo aldım. ‘Bulimia nervoza’ hastalığıyla mücadele ediyorum. İyileşme sürecinde olduğum için kilo aldım. Mental olarak iyiyim, fiziksel olarak iyi olmasam da benim için sorun yok. Gerçekten umurunda değil. Beni çekebilirsiniz.” şeklinde konuştu.

Her Yaptığı Olay Oluyor

Bir kaç gün önce spor yaptığı anların fotoğrafını paylaşan Duygu Özaslan yine alay konusu oldu. Her yaptığı olay olan Instagram fenomenine takipçilerinden eleştiri yağdı. Takipçileri Özaslan’ın fotoğrafına ‘Spor yaparken makyaj da ne biliyim yani, ayadınlatıcılı göz makyajsız spor yapmam diyenler, gerek üstündeki gerek makyajın tam spora uymuşsun “yine”, makyajlı nasıl spor yapıyorsun ben cildime acırdım!’ şeklinde yorumlar yaptı.

Sevgilisinden Tekme Yedi!

Dün akşam saatlerinde sevgilisi Can Maxim Mutaf ile bowlingl oynadığı anları paylaşan Özaslan, heyecanını Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

Atış sonrasında birbirlerine tekme ve yumruk atan çift, ardından sarılarak Özaslanın başarılı atışını kutladı. Paylaştıkları o anlar, yine sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz