“Brangelina” Çiftinden Yeni Skandal: İddiaya Göre Brad Pitt Angelina Jolie’ye Evlilikleri Boyunca Şiddet Uygulamış!

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

“Brangelina” Çiftinden Yeni Skandal: İddiaya Göre Brad Pitt Angelina Jolie’ye Evlilikleri Boyunca Şiddet Uygulamış!

Türkiye’de ve dünyada tanınan, sevilen çiftlerin başında şüphesiz Angelina Jolie ve Brad Pitt ikilisi geliyor. Uzun yıllardır evliliklerini sürdüren çiftimizin 6 tane de çocuğu var! Evlat edinmeyi alışkanlık haline getiren Angelina Jolie ve Brad Pitt; sık sık çocuklarıyla ilgili haberlerle sarsılıyor.

Brad Pitt ve Angelina Jolie

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Olaylı Boşanma Davası!

Dünyanın en yakışan çiftlerinden olan Angelina Jolie ve Brad Pitt ikilisi geçtiğimiz senelerde evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Çiftimizin fanlarını oldukça üzen ve sarsan bu haberden sonra; gözler Angelina Jolie ve Brad Pitt ikilisine çevrildi. 2014 yılında yıllardır devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandıran çiftimiz; 2016 yılında ayrıldıklarını ve boşanacaklarını açıkladı. hala devam eden boşanma davasını hepimiz dikkatle takip ettik!

Brad Pitt ve Angelina Jolie

Sadece Amerika’da değil, bütün dünyada tanınan ve sevilen çiftimizin ayrılık haberi tüm dünyada şok etkisi yarattı. Boşanma davasının açılmasından sonra ise, çift arasında velayet savaşları yaşanmaya başladı! Evlatlık aldığı çocuklarla birlikte toplam 6 çocuğu olan çiftimiz arasında velayet krizi çıktı.

Brad Pitt ve Angelina Jolie

Brad Pitt, Angelina Jolie’ye Şiddet Uygulamış!

Angelina Jolie uzun uğraşlar sonucunda 6 çocuğunun da velayetini aldı ve çocuklarıyla birlikte yaşamaya devam ediyor. Ancak bugün ortaya ilginç bir iddia atıldı! Angelina Jolie; Brad Pitt ile devam eden boşanma davası kapsamında mahkemeye yeni deliller sundu. Evlilikleri boyunca Brad Pitt’in kendisine şiddet uyguladığını iddia eden Angelina Jolie; delillerin yanı sıra hem kendisinin hem de 6 çocuğunun bu konuda tanık olabileceğini beyan etti.

Brad Pitt ve Angelina Jolie

Hatırlayanlar olacaktır, geçtiğimiz yıllarda 56 yaşındaki Brad Pitt’in çiftin en büyük çocuğu Maddox başta olmak üzere; bütün çocuklara sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı iddia edilerek olay mahkemeye taşınmıştı. Bu iddiayı ortaya atan kişi ise yine Angelina Jolie’ydi! Mahkeme tarafından aklanan Brad Pitt; acaba bu sefer Angelina Jolie’ye şiddet uyguladığına ilişkin iddialara ne cevap verecek? Göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz