Sizi Paramparça Edecekler! Mahkeme Yolları Göründü: Masumiyet 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ayşegül S.

FOX

18 Mart 2021

Sizi Paramparça Edecekler! Mahkeme Yolları Göründü: Masumiyet 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox’un sevilen dizilerinden birisi olan Masumiyet’in 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ın yer aldığı dizide olaylar biraz daha karmaşıklaşıyor. İşte Bahar’ın kızı için adalet mücadelesi ve Hale’nin ne pahasına olursa olsun oğlu için yaptıkları yeni bölümde izleyicileri bekliyor.

Meğer Aileler Daha Önceden Tanışıyormuş!

Geçtiğimiz hafta İrem’in Ela ile ilgili geçmişte yaşadığı bazı olaylar ve münakaşalar davanın seyrini tamamen değiştirir. Daha önceki bir dönemde barda Ela ile karşılaşan İrem onunla sözlü bir münakaşaya girer. Ardından alkolün de etkisiyle Ela’nın kulağındaki küpeyi çekerek kulağını yaralar. Hatta bardaki mafyatik bir adama Ela’yı ortadan kaldırmasını ve suçu da nişanlısına atmasını söylediği anın video kayıtları mahkemeye düşer. Söz konusu kaydı tesadüfen ele geçiren Hale isimsiz olarak kaydı mahkemeye gönderir. Bunun üzerine İrem gözaltına alınır ve durumla ilgili ifade verir. Bu arada Ela ile konuşmaya gelen İlker uzaklaştırma kararını ihlal ettiği için tutuklanmakla yüz yüzedir. Fakat yapılan ara duruşmada İlker’i hastaneye kendisinin çağırdığını söyleyen Ela İlker’in elektronik kelepçe cezasından kurtulmasını sağlar.  

Anne Aslan Yavrusunu Asla Yem Etmez!

Yayınlanan 5. Bölüm fragmanında ise İlker yeniden Ela ile buluşur. İlker olan bitenler için Ela’dan özür diler. Bu duruma hem Bahar hem de Hale oldukça sinirlenir. Akabinde İlker Ilgaz tutuklanma ihtimaline karşı evi terk eder. İrem ise intihar edeceğine dair bir video bırakır ve en çok babasının üzüleceğini söyler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz