Esra Erol’un Programında Şoke Eden Kavga! DNA Testi Açıklanırken Mine Şaban’a Uçtu: Güvenlik Bile Ayıramadı!

Aleyna

ATV

17 Mayıs 2021

Esra Erol’un Programında Şoke Eden Kavga! DNA Testi Açıklanırken Mine Şaban’a Uçtu: Güvenlik Bile Ayıramadı!

Esra Erol’un programında ilginç anlara şahitlik yapmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftadan sosyal medyanın da ilgisini çeken Mine ve Şaban olayında bugün son perde yaşandı! Mine’nin çocuğunun DNA testi açıklanırken eşi Şaban’a dayanamayan Mine; Şaban’a “uçunca” ortalık karıştı. Mine’yi güvenlik görevlilileri bile sakinleştiremedi.

EsraErol

Mine ve Şaban Haftaya Damgasını Vurdu!

Gün geçmiyor ki ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında absürt ve ilginç olaylara şahitlik yapmayalım! Programa katılan her konuk bir önceki konuklardan daha ilginç olunca ister istemez pek çok kişi Esra Erol’un programının kurgu olduğunu düşünce de; sizlere kötü bir haberim var! Esra Erol’un programındaki herkes gerçek ve hepsiyle aynı ülkede, aynı şehirde, hatta belki de aynı apartmanda oturuyoruz.

Esra Erol’un programını her seyrettiğimizde ülkemize ve halkımıza dair umutları biraz daha kaybederken; bugün yine oldukça ilginç bir kavgaya şahitlik yaptık. Şaban ve Mine çifti geçtiğimiz haftadan beri hem ekran başındaki izleyicilerin hem de sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekiyor. İlk olarak Şaban, eşi Mine’nin Murat ismindeki birine kaçtığını ve ondan hamile olduğunu söyleyerek programa başvurdu.

DNA Açıklanırken Saldırdı!

Ertesi gün ise Mine kendini savunmak için programa geldiğinde yaptığı ilk şey; eşi Şaban’a “uçmak” oldu! İki cümlesinden biri “Yalan söyleme!” olan Mine suçlu olmasına rağmen eşini hakaret etmeye devam etti. Toplamda 3 evlilik yaptığını söyleyen Mine’nin yakınları da telefona bağlanınca ortalık karıştı. Meğerse Mine, birçok kişini kandırmış! Hal böyle olunca Şaban, evliliklerinden olan çocuğu için DNA istedi.

Bugün ise DNA testinin sonuçları açıklanırken yine Şaban’a dayanamayan Mine, güvenlik görevlilerinin ve set çalışanlarının bütün çabasına rağmen eşine saldırmaktan geri durmadı. Hatta öyle hırsla koşmaya başladı ki; güvenlik çaışanları bile Mine’nin önünde duramadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz