İki Oyuncu Arasında Beklenmedik Gerginlik! Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bürsin’e Neler Oluyor?

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

İki Oyuncu Arasında Beklenmedik Gerginlik! Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bürsin’e Neler Oluyor?

Ünlü oyuncular Kerem Bürsin ve Uraz Kaygılaroğlu, son günlerde sosyal medyada sık sık atışmaya başladı. Son paylaşımları, bu olayın sonunun yakın olmadığını gösterdi!

Uraz Kaygılaroğlu

Sevilen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu için “Sefirin Kızı” dizisindeki Gediz karakterinden sonra yeni bir dönem başladı. Esprili kişiliği ve oyunculuk yeteneği, çocuk hakları konusundaki aktivizmi bile birleşince ortaya yepyeni bir star çıktı! Bugünlerde de yeni sezonun en iddialı dizilerinden “Üç Kuruş” için hazırlanan ve Netflix’teki “Erşan Kuneri” dizisinin çekimlerine devam ediyor. “Erşan Kuneri” için yeniden bir araya geldiği eski rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya’yla da sık sık Kerem Bürsin’e laf atıyorlar!

“Aynen Aynen” Dostluğu

Nilperi Şahinkaya Uraz Kaygılaroğlu

2019’un ağustos ayında yayına başlayan dijital dizi “Aynen Aynen”, romantik ilişkileri Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun komedi yeteneğiyle sunuyordu. Ama “Sefirin Kızı” çekimleri Bodrum’da olunca, Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrıldı. Yerine de bir başka yıldız oyuncu Kerem Bürsin geldi. Yeni sezonlarıyla devam eden diziden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu ile Nilperi Şahinkaya hiç problem yaşamadı. Bugünlerde “Erşan Kuneri” setinde birlikte olan ikili, dizinin yeni “jönü” Kerem Bürsin’e de laf atmayı ihmal etmedi!

Kerem Bürsin Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya’yla sette çektikleri videoyu, “Günün sonunda” diyerek Kerem Bürsin’e atan Uraz Kaygılaroğlu’na cevap gecikmedi: “Hahaha, Nilperi benim Urazcığım!” Öte yandan, Nilperi Şahinkaya da, “Beyler beni kullanmayın. Aslında siz birbirinize aşıksınız” diyerek komedide eksik kalmadığını gösterdi. Uraz Kaygılaroğlu ve Kerem Bürsin’e de bugün bu şakayı devam ettirmek düştü.

Dilinden Düşmüyor

Uraz Kaygılaroğlu’nu “Erşan Kuneri” setinde ziyaret eden bir arkadaşı, “Uraz, Kerem diyor başka bir şey demiyor” diyerek arkadaşını ifşa etti. Ünlü oyuncu da bunu paylaşarak doğrulayınca, söz sırası Kerem Bürsin’e geçti.

İlginç, ben de Uraz Kaygılaroğlu demeden duramıyorum…” diyen Kerem Bürsin, bu atışmanın daha uzun süre devam edeceğini göstermiş oldu. Bakalım, daha neler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz