Öyle Bir Nafaka Ödeyecek ki! Necati Şaşmaz’a Mahkemeden ve Eski Eşinden Büyük Şok: Karar Açıklandı

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Öyle Bir Nafaka Ödeyecek ki! Necati Şaşmaz’a Mahkemeden ve Eski Eşinden Büyük Şok: Karar Açıklandı

Bir zamanların reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı olan Necati Şaşmaz’a mahkemeden şok karar. Ünlü oyuncunun takipçileri tarafından merak edilen mahkeme nihayet sonuçlandı. Necati Şaşmaz hakkındaki iddiaların da ortaya çıktığı mahkemenin kararı ünlü oyuncuyu ve yakınlarını şaşırttı. İşte Necati Şaşmaz hakkındaki o iddialar ve ödeyeceği nafaka!

Nihayet Boşandılar!

Bir süre öncesinde Necati Şaşmaz ve eski eşi Nagehan Kaşıkçı, aralarında yaşadıkları tartışmalar sonunda boşanma kararı almış ve birbirleri hakkında şikayetçi olmuşlardı. Kurtlar Vadisi adlı dizi ile büyük bir şöhrete kavuşan Necati Şaşmaz, mahkemeye eski eşi olan Nagehan Kaşıkçı’nın ‘Ağır kusurlu’ olduğu iddiasında bulunmuştu. Söz konusu ağır kusurun ne olduğu ise bugün sonuçlanan mahkeme sonrasında ortaya çıkmış oldu. Ünlü oyuncuya göre Nagehan Kaşıkçı çocuklarıyla ilgilenmiyor, gereksiz lüks harcamalar yapıyor ve bir eş gibi davranmıyormuş. Bu gerekçelerle Nacati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı’nın ağır kusurlu bulunmasını isteyerek ayrıca 10 milyon TL tazminat talep etmişti.

Nagehan Kaşıkçı’nın Şiddet İddiaları

necati şaşmaz

Nagehan Kaşıkçı ise kendisi hakkında yapılan bu şikayetler karşılığında Necati Şaşmaz’ın kendisine psikolojik, cinsel ve fiziki şiddet uyguladığını söyleyerek 20 milyon TL tazminat, ayrıca 2 oğlu için de 60 bin TL nafaka talebinde bulunmuştu. Kaşıkçı ayrıca eski eşi olan Necati Şaşmaz’ın trans bireylerle birlikte olduğunu, uyuşturucu kullandığını ve yaşamış olduğu çoklu ilişkilerden ötürü HPV virüsü bulaştığını iddia etmişti.

Tazminat Yok Ama…

blank

Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı’nın birbirleri hakkındaki iddiaların görüldüğü boşanma davası ise bugün sonuçlandı. Mahkeme her iki isim için bir orta yol bularak öncelikle çocukların velayetini anne Nagehan Kaşıkçı’ya verdi. Her iki tarafın da tazminat taleplerini reddeden mahkeme Necati Şaşmaz’ın yalnızca çocuklar için nafaka ödemesine karar verdi. Ünlü oyuncu çocukları için aylık 16 bin TL nafaka ödeyecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz