Berfu Yenenler Paylaştı: Eser Yenenler’e Büyük Şok! Oğlunun Baba Dediği Kişiye Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Berfu Yenenler Paylaştı: Eser Yenenler’e Büyük Şok! Oğlunun Baba Dediği Kişiye Çok Şaşıracaksınız

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Berfu Yenenler sayesinde çocukların tüm gelişim aşamalarını ve evdeki hallerini adım adım görebiliyoruz. Hele ki Kuzey’in sevimlilikleri bu paylaşımlar arasında en çok yer tutanlardan diyebiliriz. Her seferinde bizimle beraber anne ve babasını da eğlendiren Kuzey bu sefer babasını pek eğlendirmedi ama. İşte Kuzey’in baba dediği kişi ve eser’in hüzünlü anları!

Hızla Evlenip Hızla Ebeveyn Oldular

2018 yılında tanışmalarının ardından bir yıl flört eder etmez hızlıca evlilik kararı alan Berfu ve Eser çifti hemen 2019 yılında evlenmeye karar vererek nikah masasına oturmuşlardı. Sevenleri ve yakınları bu hıza ayak uydurup düğün telaşını atlatmaya çalışırken ikiliden gelen yeni haber herkesi bir kez daha şaşırtmış ve sevindirmişti. Berfu Yenenler’in hamile olduğu haberi ile yeniden bir mutluluk rüzgarı esmişti. Kuzey bebeğin doğuşu ile ilk kez anne baba olan Eser ve Berfu çifti sosyal medyadan sık sık Kuzey’le ilgili paylaşım yapmayı ihmal etmediler.

Ona Baba Dedi!

Bu yılsa Mete bebeğin aileye katılması ile birlikte Yenenler’in evi biraz daha kalabalıklaşmış oldu. Berfu ve Eser çiftinin yorucu ama oldukça sevgi dolu bu hallerine ise yine sosyal medyadan sık sık tanıklık ediyoruz. Ancak Berfu Yenenler’in bugün paylaştığı bir video Eser’i epey büyük bir şoka uğratıp üzdü doğrusu. Berfu Yenenler elindeki telefonda açık olan Leonardo DiCaprio fotoğrafını Kuzey’e göstererek bu kim diye sordu. Kuzey ise sadece gülümseyip baba cevabını verdi. Kuzey’in bu cevabını duyan Eser ise adeta şoka uğradı. Olanlardan bihaber olan Kuzey’e gelince, eğlencesine bakıp oyun oynamaya devam etti. Oysaki Kuzey ve Mete için oldukça ilgili bir baba olan Eser Yenenler’in bu hali bizim de içimizi acıttı doğrusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz