Bu Hastanede İşim Bitmiştir: Ferman Hoca’dan Ali’ye Radikal Teklif! Mucize Doktor 62. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

10 Mayıs 2021

Bu Hastanede İşim Bitmiştir: Ferman Hoca’dan Ali’ye Radikal Teklif! Mucize Doktor 62. Bölüm Fragmanı

Başladığı günden bu yana belli bir hayran kitlesine sahip olan sevilen dizi Mucize Doktor’da bu hafta hem Ali Vefa için hem de hastane yine önemli gelişmeler yaşanıyor. İşte Mucize Doktor 62. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları!

Ali Vefa’nın Uzmanlık Seçimi

Geçtiğimiz hafta Ali artık uzman hekimliğini kazanır. Çoktandır hakkı olan ve yaşadığı büyük zorlukların ardından kazandığı uzman hekimlik Ali Vefa ve sevdikleri için oldukça önemli bir gelişmedir. Ancak bu kez de önünde başka bir zorlu karar vardır. O da hangi dalda ihtisas yapacağına dair karar vermesi gerektiğidir. Hem Ferman hem de Muhsin onu ayrı ayrı kendi alanlarına doğru çekmek isterler. Diğer yandan Nazlı geceyi Ali ile geçirmek ister ve bunun için için planlar yapmaya başlar. Ali uzmanlaşacağı alanda karar vermeye çalışırken bir yandan da Nazlı ile evlilik telaşı içindedir. Hastanede ise başka bir hastanenin yaptığı hata yüzünden iki aile büyük bir sorunun içindedir. Ali Vefa’nın hangi uzmanlık alanını seçeceği ise merak konusudur.

Mucize Doktor 62. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 62. bölüm fragmanında Ali Vefa ve Ferman büyük bir yol ayrımına gelirler. Ferman hoca yaşadığı tartışma sonucunda hastaneye istifasını verir. Ali Vefa hocasını ikna etmek için onunla konuşmaya çalışırken ondan hiç beklemediği bir teklif alır. Ferman Ali Vefa’ya istifa edip kendisiyle başka bir hastaneye gitmeyi önerir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz